IEŠKOTI

Madingi galvos apdangalai 2022-ųjų vasarai – panama ir šiaudinė skrybėlė yra šio sezono must have!

Vasarą galvos apdangalai mus lydi ne tik per atostogas, bet ir kuriant miesto įvaizdžius, o šį sezoną galime rinktis iš daugybės modelių. Madingos yra ažūrinės ir šiaudinės boho stiliaus skrybėlės, šilkinės skarelės bei glamūrinio stiliaus panamos su logotipu. Svarstote, kurį modelį pasirinkti? Skaitykite toliau ir pasisemkite įkvėpimo.

Šį sezoną garsiausios tendencijų formuotojos dėvi labai skirtingus galvos apdangalus, todėl tikrai rasite ką nors tinkamo sau!

[Madingi galvos apdangalai 2022-ųjų vasarai]: nerta skrybėlė

Kultinis Prada bucket hat modelis, kurį rudenį nešiojo visos garsiausios nuomonės formuotojos, sulaukė vasarinės versijos. Kalbame apie ažūrinę skrybėlę, primenančią nertą vašeliu, kuri puikiai papildo hipių ir boho stiliaus įvaizdžius. 2022-ųjų vasarą rinkitės spalvingą, dopamine dressing tendenciją atitinkantį modelį, pavyzdžiui, oranžinį, žalią arba rožinį.

Moteris su nerta Prada skrybėle

Nuotr. Jeremy Moeller via Getty Images

It-merginos ažūrines skrybėles renkasi kasdieniams deriniams, iškyloms parke, pasivaikščiojimams prie ežero ir net vakariniams susitikimams su draugais.

[Madingi galvos apdangalai 2022-ųjų vasarai]: šiaudinė skrybėlė

Plati šiaudinė skrybėlė yra tikra klasika. Ilgą laiką ji saugodavo mūsų galvas tik atostogų metu, bet paskutiniais metais vis dažniau yra įpinama į miesto įvaizdžius. Derinkite ją prie madingos juodos suknelės su iškarpomis arba elegantiško, oversize stiliaus švarko. Rinkitės šiaudinę skrybėlę su užrišta juostele arba užsiriškite ant jos puošnią, šilkinę skarelę.

Moteris, dėvinti juodą aptemptą suknelę ir šiaudinę skrybėlę

Nuotr. Edward Berthelot via Getty Images

[Madingi galvos apdangalai 2022-ųjų vasarai]: panamos su logotipu

Logomanija ir toliau klesti – tai liudija didžiausių mados namų 2022-ųjų m. pavasario/vasaros sezono kolekcijos, kuriose netruko vasarinių galvos apdangalų. Šį sezoną karaliauja panamos, ypač glamūrinio stiliaus. Rinkitės medvilninius, “kibirėlio” formos modelius, padengtus prekių ženklo logotipu, pavyzdžiui, Prada, Fendi ar Dior. Pažvelkite į garsiausių nuomonė formuotojų įvaizdžius ir įsitikinsite, kad panamos su logotipais šį sezoną yra neįtikėtinai madingos.

Moteris, dėvinti baltas kelnes, trumparankovius marškinėlius ir panamą

Nuotr. Streetstyleshooters via Getty Images

[Madingi galvos apdangalai 2022-ųjų vasarai]: šilkinė skara

2022-ųjų vasarą madingos ne tik skrybėlės ar kepurės, bet ir skaros. Tendencija ryšėti šilkines skareles iš gatvių nepastebimai persikėlė ant garsiausių mados namų podiumų, o reikšmingą įtaką šiuolaikinei madai turėjo Y2K stilius.

Moteris su gražia kibirine skrybėle

Nuotr. Christian Vierig via Getty Images

Šį sezoną bus madingos elegantiškos, raštuotos skaros – sekant rusiškų babuškų pavyzdžiu ir rišant jas po smakru – bei vienspalviai, ryškių spalvų modeliai, atitinkantys dopamine dressing tendenciją. Nedvejodamos rinkitės ir džinsines skaras, derančias prie 2000-ųjų gatvės stiliaus drabužių įvaizdžių.

[Madingi galvos apdangalai 2022-ųjų vasarai]: beisbolo kepuraitės

Moteris su juoda šilkine skrybėle

Nuotr. Streetstyleshooters via Getty Images

Kadaise dėvėtos tik prie sportinio stiliaus drabužių, dabar yra vienas madingiausių aksesuarų, derinamų net prie suknelių ir elegantiškų aukštakulnių. Beisbolo kepuraitės įsitvirtino madingų galvos apdangalų sąrašuose – ir ne tik vasarą. Šį sezoną į madą grįžta tinklinės kepurės su snapeliu, dėl kurių iš proto eina net stilingiausios nuomonės formuotojos.

Jus gali sudominti: 2022-ųjų metų vasaros tendencijos, užkariavusios pasaulio mados sostinių gatves. Drabužiai ir aksesuarai, kuriuos dėvi garsiausios it-merginos! >>>

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Christian Vierig via Getty Images

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News