IEŠKOTI

Grąžinimas MODIVO – kaip atlikti jį? Visas procesas žingsnis po žingsnio

Vienas didžiausių privalumų ir patogumo garantijų apsiperkant internetinėje parduotuvėje MODIVO yra nemokamas prekių grąžinimas. Galite užsisakyti kelias skirtingas poras ar kelis dydžius ir pasimatavus, palikti tik vieną. Grąžindami netikusias per DPD, nesumokėsite nei cento! Be to, Jums nereikės laukti eilėje pašte. Įsitikinkite patys, koks paprastas ir greitas yra grąžinimas MODIVO.

Neapsisprendimas apsiperkant internetu yra natūralus reiškinys. Todėl dėjome visas pastangas, kad mūsų klientai, būdami namuose, galėtų išsirinkti jiems tinkančius drabužius, avalynę bei aksesuarus.

MODIVO.lt stengiamės įsijausti į visus Jūsų poreikius. Užsakydami prekių ne mažiau nei už 25 € ir apmokėdami užsakymą iš anksto, nepatirsite jokių papildomų išlaidų (daugiau informacijos rasite čia: Pristatymo mokestis). Todėl verta užsakyti daugiau prekių, kad turėtumėte didesnį pasirinkimą. Ypač dėl to, kad dažnai sunku apsispręsti vien iš nuotraukų, atsiliepimų ir aprašymų. Netikusias ar nepatikusias prekes galėsite grąžinti net per 30 dienų nuo užsakymo pristatymo dienos!

Žingsnis nr. 1: užpildykite grąžinimo formą

​​Užpildykite grąžinimo formą, kurią gavote kartu su užsakytomis prekėmis. Įdėkite ją į dėžę su grąžinamu produktu/-ais ir kruopščiai viską supakuokite. Paprasta, tiesa? Jei grąžinimo formos neturite, galite atsisiųsti ją ČIA.

Žingsnis nr. 2: išsiųskite supakuotą siuntą

  • Po sėkmingo siuntos pristatymo gausite SMS žinutę ir el. laišką su grąžinimui DPD paštomate skirtu PIN kodu.
  • Supakuokite siuntą taip, kad jos turinys nebūtų pažeistas (už grąžinamų prekių kokybę atsako Klientas).
  • Atvykus prie paštomato, suveskite siuntos PIN kodą ir paštomatas atspausdins siuntos lipduką.
  • Tvirtai užklijuokite jį ant didžiausio pakuotės paviršiaus.
  • Nuskaitykite brūkšninį kodą, kuris yra ant siuntos lipduko ir pasirinkite ekrane pakuotės dydį.

Nepamirškite, kad į paštomato skyrelį būtina dėti siuntą tik su užklijuotu siuntos lipduku.

Jei PIN kodo neturite, sukurti lipduką arba iškviesti kurjerį galite ČIA.

DPD grąžinimo forma

Svarbu!

  • būtinai nuplėškite seną etiketę arba užklijuokite ant jos naująją (priešingu atveju, kurjeris gali nuskaityti seną ir siuntos negausime);
  • grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje su visomis originaliomis etiketėmis. Grąžinamus produktus tinkamai supakuokite – įdėkite juos kartu su užpildyta ir pasirašyta prekių grąžinimo forma į kartoninę dėžę;
  • jei siunčiate daugiau nei vieną siuntą, kiekvienai iš jų sukurkite atskirą siuntimo kodą ir siųskite kaip atskiras siuntas (kiekviena dėžė turi turėti siuntimo etiketę su brūkšniniu kodu, kitu atveju gali pasimesti).

Žingsnis nr. 3: luktelėkite, o mes pasirūpinsime visu kitu!

Grąžinimų skyrius patikrins, ar siuntos turinys atitinka užpildytą grąžinimo formą. Kai grąžinimas bus patvirtintas, gausite iš mūsų informaciją Jūsų nurodytu el. pašto adresu. Sumokėtos lėšos bus grąžintos tokiu pačiu būdu, kuriuo užsakymas buvo apmokėtas:

  • PayPal/PayU – lėšos paprastai grąžinamos per 1-2* dienas nuo grąžinimo patvirtinimo dienos,
  • bankinis pavedimas arba apmokėjimas atsiėmimo momentu – lėšos bus pervestos į grąžinimo formoje nurodytą atsiskaitomąją sąskaitą, dažniausiai per 5* dienas nuo gautos siuntos patikrinimo ir grąžinimo patvirtinimo dienos.

*Išimtiniais atvejais šis laikas gali būti pratęstas iki 14 dienų.

Grąžinimas MODIVO yra ne tik nemokamas, bet ir labai paprastas.

Kaip pakeisti prekes?

Keitimo (tiesiogine ta žodžio prasme) mūsų internetinėje parduotuvėje nėra. Grąžinkite mums nesėkmingai įsigytas prekes ir užsisakykite naujas.

Ką daryti, jei išmečiau MODIVO dėžę? Ar galiu išsiųsti prekes kitoje dėžėje?

Produktus išsiųsti mums galite bet kokioje dėžėje, tačiau įsitikinkite, kad neliko ant jos senų, nebegaliojančių siuntimo etikečių. Taip svarbu, kad produktus grąžintumėte mums jų originaliuose įpakavimuose.

Ar galima atgauti pinigus grynaisiais?

Ne, tokios galimybės neturime. Jei už prekes mokėjote bankiniu pavedimu arba jų atsiėmimo momentu, lėšos bus pervestos į grąžinimo formoje nurodytą banko sąskaitą, o jei mokėjote, naudodamiesi PayU (mokėjimo kortele) arba PayPal, lėšos bus grąžintos per tas pačias mokėjimo sistemas.

Ar galima grąžinti prekę su defektu?

Jei gavote prekę su defektu, turite pateikti skundą. Daugiau informacijos, kaip tai padaryti, rasite svetainėje: https://modivo.lt/b/garantija

Perskaitykite ir straipsnius apie 2023 m. mados tendencijas:

Svarbiausios 2023-ųjų mados tendencijos moterims – šie drabužiai ir aksesuarai dominuos mūsų spintose! >>

2023-ųjų mados tendencijos vyrams – sužinokite, ką dėvėsime šiemet >>>

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News