IŠPARDAVIMAS! Nuolaidos iki -30%

IEŠKOTI

2023/2024-ųjų rudens-žiemos sezono tendencijos: madingiausi paltai moterims tiesiai nuo podiumo

2 min.

Dėl ko taip mėgstame rudens-žiemos sezoną madoje? Neabejotinai dėl šiltų, apgaubiančių audinių, švelnių megztinių ir… stilingų moteriškų paltų. 2023/2024 m. rudens-žiemos tendencijos aiškiai rodo, kad ateinantį sezoną ilgesni viršutiniai drabužiai balansuos ant gerai mums pažįstamo klasikinio dizaino, retro ir futuristinio stiliaus ribos. Madoje netruks ne tik eksperimentų, bet ir patikrintų sprendimų iš kapsulinio garderobo, atitinkančių quiet luxury stiliaus tendenciją. Kokie paltai bus madingi šį sezoną? Skaitykite toliau.

MSS

Nepavaldžios laikui verstos odos striukės, minimalistiniai modeliai ar dirbtiniai kailiniai – tai tik dalis madingiausių moteriškų paltų 2023/24 m. rudens-žiemos sezonui.

Žvelgdami į garsiausių dizainerių kolekcijų pristatymus ant podiumų, galime įžvelgti daug sąsajų su quiet luxury stiliumi. Ant podiumų vyravo paprastų formų ir iš aukštos kokybės medžiagų pasiūti paltai. Galėjome matyti bazinių spalvų, pavyzdžiui, nepavaldžios laikui juodos, elegantiškos kreminės ir prabangios rudos, minimalistinių formų modelius. „Tyliosios prabangos” stiliaus moteriški paltai pasirodė mados namų, pavyzdžiui, Givenchy iki Max Mara 2023/2024 m. rudens-žiemos kolekcijose.

Givenchy – Photo by Marc Piasecki/WireImage/ Getty Images
Givenchy
Photo by Marc Piasecki/WireImage/ Getty Images
Max Mara Photo by Justin Shin/Getty Images
Max Mara
Photo by Justin Shin/Getty Images

Prieš metus Trinity ir Neo iš Matricos stiliaus viršutiniai drabužiai mus sužavėjo, o šiais metais galutinai juos įsimylėsime! 2023/2024-ųjų rudens-žiemos sezonas stebina mus moteriškų odinių paltų modelių bei spalvų gausa. Ant žymiausių mados namų, tokių kaip Alexander Mc Queen, Etro ar Bottega Veneta, podiumų karaliavo odiniai paltai. Kokie būtent? Modeliai, primenantys baikerių stiliaus odinę striukę, taip pat panašūs į tobulai sukirptą suknelę bei tiesūs paltai su plačia pečių linija. Kalbant apie spalvas, populiariausiomis išlieka juoda ir šokolado atspalvio ruda.

Alexander McQueen / Photo by Yanshan Zhang/Getty Images
Alexander McQueen
Photo by Yanshan Zhang/Getty Images

Šilti, apgaubiantys drabužiai sugrįžta į mūsų spintas kiekvieną rudens ir žiemos sezoną. Rinkdamosios moterišką paltą 2023/24-iesiems, atkreipkite dėmesį į dirbtinius kailinius. Taisyklė nr. 1: paltas turi būti jaukus, bet stilingas. Būtent tokie modeliai pasirodė ant Prada, Gucci bei Burberry podiumų. Svarstote, kokią spalvą pasirinkti? Neutralių spalvų dirbtiniai kailiniai bus investicija metams į priekį, tačiau ant podiumų galima buvo išvysti ir violetinių, oranžinių atspalvių ar juodai baltų dirbtinių kailinių modelių.

Gucci / Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images
Gucci
Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Jei mėgstate klasiką, džiaugsitės sužinojusios, kad madingiausių paltų 2023/2024 m. rudens ir žiemos sezonui sąraše yra ir nemažai klasikinių languotų paltų modelių. Visus juos vienija ilgis: jie turėtų siekti už kelių, o geriausia – iki kulkšnių. Mados namai Chanel pristatė prigesintų spalvų ilgus languotus paltus su dviguba sagų linija. Tai nepavaldi laikui forma, kuri tobulai dera su old money stiliaus įvaizdžiais. Languoti paltai taip pat puikavosi ant Etro bei Max Mara podiumų.

Chanel Photo by Pascal Le Segretain/Getty Images)
Chanel
Photo by Pascal Le Segretain/Getty Images)
Etro Photo Estrop by Getty Images
Etro
Photo Estrop by Getty Images

Tai vėl bus jų sezonas! Į madą sugrįžta minkštos, retro stiliaus verstos odos striukės ir išradingi modeliai su gyvūnų kailio rašto apykaklėmis. Tokie viršutiniai drabužiai pasirodė ant prabangiausių mados namų, tokių kaip Dior, Saint Laurent ir Chloe, podiumų. Tendencijų formuotojos tikrai apsidžiaugs, nes pagaliau galės išsitraukti savo verstos odos striukes iš spintos dugno. Šis drabužis tobulai tinka kasdieniam avėjimui – jis sušildys net šalčiausią dieną, be to, pagyvins kiekvieną įvaizdį.

Chloe Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images
Chloe
Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Mūsų sąrašą užbaigia siaurėjantys modeliai. Juos vienija tai, kad jie yra neįtikėtinai patogūs, o plati apimtis pilvo ir klubų srityje reiškia, kad galite dėvėti po jais net kelis sluoksnius drabužių. Tokie paltai pasirodė ant daugelio mados namų, pristatančių 2023/2024-ųjų rudens-žiemos sezono kolekcijas, podiumų. Per Prada kolekcijos pristatymą galėjome grožėtis siaurėjančių paltų modeliais su Padingtono meškiuko stiliaus sagomis. Tuo tarpu Louis Vuitton pasiūlė modelius su odiniais antpečiais.

Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images
Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images
Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images
Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Thierry Chesnot via Getty Images

Tendencijos ir Patarimai
Insta News