IEŠKOTI

Rankinė 2022-ųjų metų vestuvėms – patikrinkite madingiausius šio sezono pasiūlymus!

Jau išsirinkote tobulą suknelę vestuvėms? Puiku! Pats laikas pagalvoti apie aksesuarus. Išraiškingi papuošalai, patogūs aukštakulniai bateliai ir stilinga rankinė padės sukurti nepakartojamą įvaizdį šiai šventei. Kaip išsirinkti tinkamą rankinę vestuvėms? Verta įsitikinti, kad ji ne tik dera prie Jūsų drabužių, bet ir atitinka dabartines mados tendencijas. Patikrinkite mūsų kruopščiai atrinktų rankinių 2022-ųjų metų vestuvėms sąrašą ir atraskite tinkamiausią sau modelį!

Elegantiškos rankinės, minimalistinės delninukės bei modeliai, puošti prabangiai atrodančiai akmenimis – tai tik keletas madingų rankinių pasiūlymų 2022-ųjų metų vestuvių sezonui.

Madingos, it-merginų stiliaus rankinės 2022-ųjų metų vestuvių sezonui

Vestuvėms tinkama rankinė turi būti patogi ir sutalpinti visus būtiniausius daiktus – mėgstamą lūpdažį, pudrą ir telefoną. Svarstote, kokios rankinės bus madingos 2022-aisiais metais? Pažvelkite į toliau pateiktus garsiausių nuomonės formuotojų, kurios dažniausiai suteikia begalę įkvėpimo originaliam įvaizdžiui, derinius.

Aukso spalvos rankinė vestuvėms – mėgstamiausias Leonie Hanne modelis

Moteris, vilkinti baltą švarką, blizgų sijoną ir rankoje laikanti mažą, aukso spalvos rankinę

Nuotr. Daniele Venturelli/WireImage via Getty Images

Leonie Hanne garsėja savo meile mini rankinėms ir gali pasigirti didele mažų šedevrų kolekcija. Svarbiems renginiams ji renkasi gausiai puoštus derinius, kuriuos papildo puošniomis delninukėmis. Sekite jos pavyzdžiu ir prie vestuvinės suknelės priderinkite elegantišką rankinę su grandinėle arba blizgią delninukę. Aukso spalvos rankinė vestuvėse puikiai derės prie balto kostiumo ir blizgių aukštakulnių basučių, taip pat prie šį sezoną ypač madingos naked dress.

Spalvota rankinė vestuvėms – taip ar ne?

Moteris, vilkinti mėlyną švarką ir rankoje laikanti mažą,mėlyną rankinę

Nuotr. Edward Berthelot via Getty Images

Rankinė 2022-ųjų metų vestuvėms, kuri padės išsiskirti iš minios? Tai tikrai ryškios spalvos modelis! Sukurkite kontrastingą derinį, kuriame spalvota rankinė pabrėžtų suknelės stilių arba santūrų, vienspalvį įvaizdį su pastelinės spalvos rankine. Rinkitės vieną iš madingiausių sezono spalvų: fuksijų rožinę, kobalto mėlyną, sviesto geltoną, oranžinę arba žalią.

Gitty Banko stiliaus juoda rankinė vestuvėms

Raudona suknelė ir maža, juoda rankinė

Nuotr. Streetstyleshooters via Getty Images

Tarp elegantiškų rankinių pasiūlymų 2022-ųjų m. vestuvėms negalėjo pritrūkti juodos delninukės. Tai vis dar vienas populiariausių pasirinkimų prie suknelės. Nenuostabu! Ji puikiai dera su tamsiai žalios, kobalto mėlynos ar sultingos raudonos spalvos drabužiais, taip pat su klasikinėmis juodomis suknelėmis. Karšta šio sezono tendencija taip pat yra mini lagaminėliai, sukurti pagal garsųjį Jacquemus prekių ženklo modelį Le Chiquito. Ar rankinė turi derėti prie batų? Jau seniai praėjo laikai, kai delninukės buvo derinamos prie aukštakulnių batelių spalvos! Pažvelkite į Gitty Banko įvaizdį, kuriame ji suderino raudoną suknelę, juodą rankinę ir baltus aukštakulnius batelius.

Smėlio spalvos rankinė – nepavaldus laikui pasirinkimas

Maža, smėlio spalvos rankinė

Nuotr. Edward Berthelot via Getty Images

Nude atspalviai niekada neišeina iš mados, be to, juos galima derinti beveik su visomis kitomis spalvomis, todėl mūsų madingų rankinių vestuvėms sąraše rasite ir šios spalvos pasiūlymų. Smėlio spalvos rankinė – tai puikus pasiūlymas minimalistėms ir praktiškus aksesuarus vertinančioms moterims. Norėdamos sukurti moterišką įvaizdį, derinkite ją su madinga slip dress stiliaus suknele bei subtiliais papuošalais. Kokį rankinės modelį turėtumėte pasirinkti šį sezoną? Vis dar madingos rankinės su grandinėlėmis, akmenimis puoštos delninukės bei minkšti, pouch bag stiliaus modeliai.

Kaip priderinti rankinę prie suknelės?

Raudona rankinė su auksine grandinėle

Nuotr. Christian Vierig via Getty Images

Priderinti rankinę prie suknelės 2022-ųjų metų vestuvėms nėra sunku! Stenkitės nejungti pastelinių spalvų drabužių, pavyzdžiui, rožinės, žydros ar geltonos su juoda rankine, nes ji gali užgožti visą įvaizdį. Tuo tarpu prie tamsios suknelės puikiai tiks ryški rankinė arba minimalistinė, nude spalvos delninukė. O kokia rankinė tiktų prie raudonos ar žalios spalvos aprangos?

Kokia rankinė tinka prie raudonos suknelės? Rinkitės madingą total look

Mėgstate išsiskirti iš minios? Raudona suknelė vestuvėse tikrai neliks nepastebėta! Šį sezoną rinkitės madingą monochromatinį įvaizdį ir prie ryškios, raudonos suknelės priderinkite raudoną rankinę su grandinėle.

Rankinė prie žalios suknelės – kokią spalvą pasirinkti?

Oranžinė rankinė

Nuotr. Edward Berthelot via Getty Images

Žalia suknelė, ypač pistacijų arba žolės atspalvio, puikiai atrodo deriny su kontrastingais aksesuarais. Jei vestuvėms pasirinkote šios spalvos drabužius, rinkitės oranžinę delninukę ir subtilius papuošalus.

Jus gali sudominti: Gražiausios suknelės 2022-ųjų metų vestuvių svečiams. Pasisemkite įkvėpimo iš mados tendencijų >>

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Edward Berthelot via Getty Images

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News