IEŠKOTI

Minimalizmas moters spintoje – ką reikia atsiminti

Minimalizmas tai kilnus stilius, kuris niekada neišeina iš mados. Tikriausiai taip yra, nes jungia paprastus, aukštos kokybės drabužius, batus ir aksesuarus. Didžiausios minimalistės yra Skandinavijos ir Prancūzijos moterys. Naudinga semtis iš jų inspiracijų, norint susikurti savo minimalistinę, kapsulinę spintą.

 

Remdamasi žinomiausiomis minimalistėmis, parodysiu, ką reikia atsiminti, norint susikurti tokio stiliaus drabužinę.

Juodi drabužiai

 

Minimalistės spinta negalėtų egzistuoti be juodos spalvos. Be didelių jos kiekių. Juodų drabužių, batų ir aksesuarų jungimas, kurie tarpusavyje skiriasi tik faktūra, tai patikrintas būdas pasiekti minimalistines, efektingas stilizacijas.

Juodas apsiaustas, juodos kelnės, juodi štibletai ir juoda rankinė. Visi šie elementai privalo būti minimalistės drabužinėje. Jie leidžia sukurti visą gamą kitų stilizacijų, tačiau puikiai atrodo suderinti vieni prie kitų.

Prie juodo moteriško švarko priderinta klasikinė juoda rankinė tinka praktiškai prie kiekvieno drabužių rinkinio. Aukščiau pateiktoje nuotraukoje gali apžiūrėti puikų derinį su paprasčiausiu pilku džemperiu ir prigludusiais džinsais.

Klasikiniai džinsai

 

Džinsai tai turbūt vienas geriausių žmonijos išradimų. Nėra drabužio, prie kurio jie netiktų, nekalbant jau apie visus glotnių, bazinių spalvų daiktus. Apie tai žino visos populiariausios minimalistės, dėl to verta sužinoti ir Tau.

Iš džinsų geriausiai pasirinkti fasoną, kuris…Tau tinka. Būtinai atkreipk dėmesį į spalvą. Nuskalbto efekto džinsai, primenantys 90-uosius, geriausiai atrodo beveik visose stilizacijose.

Mėlyni džinsai ir balti, glotnūs tėjiniai marškinėliai, tai idealus derinys. Atveria puikų startą į minimalistinę stilizaciją. Tereikia užsimesti švarką arba trenčą ir priderinti balerinas, kaip tai daro paryžietės.

Balti marškiniai

Pasiskolinti iš vyriškos spintos, laisvi, glotnūs, bet pasiūti iš aukštos kokybės medžiagos. Patys paprasčiausi balti marškiniai, nes tai juos turima omenyje, tai dar vienas apgalvotos minimalistinės spintos taškas, kurio negalima praleisti.

Balti marškiniai, panašiai kaip tėjiniai tokios pačios spalvos marškinėliai, puikiai tinka prie džinsų. Tokio derinio dėka galėsi išsirinkti vieną ryškumo suteikiantį priedą, pavyzdžiui, raudoną rankinę arba beretę, tačiau vistiek stilizaciją išlaikysi minimalistiniame stiliuje.

Jeigu jauti, kad savyje turi daugiau romantizmo nei pragmatizmo, gali pasirinkti popelinę palaidinę, kurios specifinis audinys primins marškinius. Aukščiau pateiktoje nuotraukoje influencerė apsirengusi balta, laisva, marškinių medžiagos tipo palaidine, kurią puošia platūs raukiniai. Tai vis dar minimalistinis požiūris į madą.

Stilistės patarimas:

Geriausius minimalistinius marškinius moterims rasi…vyrų skyriuje!

Moteriškas kostiumas

 

Kiekviena minimalistė savo spintoje turi moterišką kostiumą. Aišku, tai sąlygoja ne tik estetiniai, bet ir praktiniai sprendimai. Kostiumas susideda iš švarko ir elegantiškų kelnių, todėl tokį komplektą drąsiai gali vilkėti, pavyzdžiui, svarbesniuose susitikimuose, o kasdieninei stilizacijai rinktis vieną iš jo elementų.

Moteriškas smėlio spalvos kostiumas, po kuriuo dėvimi paprasti top marškinėliai, gali būti idealiu pasiūlymu kasdienai. Vėlgi vilkint jį ant nuogo kūno arba nėriniuoto korseto, idealiai pravers vakarui.

Kostiumo kelnes su kantu gali nešioti neformaliam stiliui pabrėžti. Aukščiau pateikta nuotrauka įrodo, kad jos puikiai tinka prie sportbačių ir džemperio, jeigu tik viskas suderinta pagal tonuotas, glotnias spalvas.

It’s all about details, arba minimalistiniai priedai

Minimalistinis drabužių derinys, kaip joks kitas sprendimas neleidžia sujungti priedų, kurie „padaro“ visą stilizaciją. Kuriant kasdieninius rinkinius reikia atsiminti, kad verta pasirinkti vieną išskirtinį elementą, kuris suteiks stilizacijai individualumo.

Mėgstamiausiems minimalisčių priedams priklauso subtili auksinė bižuterija. Maži, apvalūs auskarai, paprasta grandinėlė ant kaklo arba riešo, arba keli žiedai, užmauti ant vieno piršto.

Minimalistiniu priedu gali būti intensyvios, pavyzdžiui, raudonos spalvos rankinė, kuri išsiskirs iš visos tonuotos stilizacijos.

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News