IEŠKOTI

Kaip nešioti kelnes plačiomis klešnėmis?

Tikriausiai nepavyko nepastebėti, kad vis dažniau gatvėse, jau nekalbant apie parduotuvių vitrinas, matyti mūvinčias kelnes plačiomis arba bent tiesiomis klešnėmis. Vienoms jos tapo mėgstamiausia paskutinių sezonų tendencija, kitoms vis dar nepavyksta su jomis susidraugauti. Jeigu priklausai pastarosioms, gali būti, kad neturi idėjos, kaip mūvėti kelnes plačiomis klešnėmis. Šiame tekste rasi geriausius patarimus.

 

Plačių kelnių nešiojimo sėkmės raktas slypi ne siluete, o atitinkamai priderintoje avalynėje ir viršutinėje drabužinės dalyje.

Kokius batus priderinti prie kelnių plačiomis klešnėmis?

Kol Tau atsakysiu, kokie batai geriausiai tinka prie kelnių plačiomis klešnėmis, verta atskirti plačių kelnių rūšis. Ne visos jos yra varpelio formos! Galima išskirti tokias kelnes plačiomis klešnėmis:

  1. Cullotes (kulotės) – kelnių klešnės platėja nuo šlaunų ir baigiasi virš kulkšnies.
  1. Flares/bootcut (varpelio formos) – klasikinės varpelio formos, tai yra platėjančių klešnių kelnės.
  1. Crop flares (nukirptų varpelių formos) – lengvos, varpelio formos kelnės, kurių klešnės nukirptos virš kulkšnies.

Taisyklė yra paprasta – visi šie kelnių fasonai geriausiai atrodo priderinti prie aukštakulnių, bet būkite ramios, turima omenyje tokius batelius su kulnu, kuriuos avėdamos be problemų išbūsite visą dieną.

Prie kelnių plačiomis klešnėmis, kurių fasonas priskiriamas taip vadinamoms crop flares, idealiai tiks ilgesnio aulo aulinukai su stulpelio formos kulnu. Visa tai padailins siluetą, o Tavo kulkšnys bus paslėptos, todėl jas galėsi mūvėti net ir žiemą.

Kelnių platėjančiomis klešnėmis neprivalai atsisakyti vasarą. Pasirodo, kad šis laikotarpis tinkamiausias jas nešioti ir, be jokios abejonės, Tavo kūnui leis kvėpuoti. Prie baltų kuločių (kurias gali apžiūrėti aukščiau pateiktoje nuotraukoje) idealiai tiks odinės šlepetės su kulnu, šiuo atveju klumpės.

Kelnės plačiomis klešnėmis visuomet gerai atrodys, jeigu susikursi boho stiliaus aprangos derinį. Norint pasiekti tokį efektą, būtinai reikės rinktis smėlio arba rudos spalvos aulinukus su storu kulnu.

O ką manai apie originalų kombinezoną plačiomis klešnėmis arba elegantiškas, juodas, varpelio formos kelnes? Ypatingoms progoms neatsisakyk klasikinių aukštakulnių arba aulinukų su plonu kulnu.

Stilistės patarimas:

Nori savo stilizaciją su plačiomis kelnėmis paryškinti, suteikiant labiau elegantišką charakterį? Rinkis lakuotus batelius su aukštu kulnu.

Kelnės plačiomis klešnėmis – ką rinktis viršutinėje dalyje?

Renkantis varpelio formos arba kitokias kelnes plačiomis klešnėmis svarbu priderinti ne tik batus, bet ir viršutinės kūno dalies drabužius. Siekiant išlaikyti proporcijas, geriausia būtų pasirinkti ką nors labiau prigludusio. Iš viršutinių drabužių taip pat imk tokius, kurių linija baigiasi juosmens aukštyje.

Trumpi kailinukai tai idealus viršutinio drabužio pasiūlymas, tinkantis prie varpelio formos kelnių žiemos laikotarpiu. Nesugriauna silueto proporcijų, atidengia klubus, kuriuos nuostabiai pabrėžia būtent varpelio formos kelnės.

Tačiau, jeigu Tau patinka labiau gatvės stilius, gali rinktis pūkinę striukę. Norint išlaikyti kontrastą, vietoje sportinių batų rinkis elegantiškus aulinukus, pavyzdžiui, baltos spalvos, kuri šiuo metu simbolizuoja minimalizmą.

Po viršutine apranga prie varpelio formos kelnių geriausiai tiks paprasti, prigludę drabužinės elementai. Tai gali būti, pavyzdžiui, klasikiniai tėjiniai marškinėliai, panašūs į tokius, kurie matytosi nuotraukoje.

Prigludusios, spalvotos „vintage“ stiliaus palaidinės, tai taip pat geras pasirinkimas kuriant stilizaciją su plačiomis kelnėmis.

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News