IEŠKOTI

Džinsinė striukė moterims: įvaizdžiai, kuriuos pamėgo net tendencijų formuotojos

Džinsinė striukė – tai klasikinis ir nepavaldus laikui moteriško garderobo elementas, kuris per daugelį dešimtmečių pavergė viso pasaulio garsenybių, dizainerių ir stilistų širdis. Įvaizdžiai su ja beveik visada atrodo neįtikėtinai stilingai. Skaitykite toliau ir sužinokite, su kuo geriausiai dera džinsinė striukė.

Apžvelgsime žinomų nuomonės formuotojų aprangą, kurio įrodo, kad džinsinė striukė pasiteisina tiek laisvalaikio stiliaus, tiek formaliuose įvaizdžiuose.

Įvaizdžiai su džinsine striuke mušė populiarumo rekordus jau aštuntajame dešimtmetyje. Būtent tada Madonna nukonkuravo visas įžymybes, raudonuoju kilimu žengdama pasipuošusi džinsine striuke, mini sijonu ir tinklinėmis pėdkelnėmis. Lūpas, aišku, buvo pasidažiusi raudonai.

Madonna, dėvinti džinsinę striukę, mini sijoną ir tinklines pėdkelnes
Photo by Vinnie Zuffante/Michael Ochs Archives/Getty Images

Mažiau nei po dešimtmečio šia tendencija susižavėjo ir Katie Holmes, kuri džinsinę striukę derino prie plačių kelnių. Ne ką mažiau jos buvo madingos ir 2000-aisiais, kai jas nešiojo Britney Spears bei Cindy Crawford. Mūsų laikais negalime atitraukti akių nuo įkvepiančių Julios Fox, Emily Ratajkowski ir Kai Gerber įvaizdžių. Iš Z kartos modelių galime pasimokyti, kaip kurti ne tik šiuolaikinėmis tendencijomis paremtus įvaizdžius, bet ir atitinkančius praėjusių dešimtmečių madas.

Džinsinė striukė turi ilgą istoriją. Nuo pat jos atsiradimo XX a. pradžioje, per du pasaulinius karus ją vilkėjo JAV kariuomenė, taip pat ji puošė daugybę garsių veidų – nuo Jameso Deano ir Marilyn Monroe iki Elvio Presley. XX a. šeštajame dešimtmetyje šią striukę dažniausiai vilkdavosi maištaujantys paaugliai, septintajame dešimtmetyje – hipiai, o aštuntajame dešimtmetyje – pankai. Džinsinę striukę dėvi ir darbo klasės atstovai, ir įžymybės – ji yra neįtikėtinai universali.

Denimo pasaulyje oversize džinsinė striukė užima svarbią vietą. Džinsiniai total look įvaizdžiai atspindi avangardinį minimalizmą, kurį taip pamėgo dizaineriai ir tendencijų formuotojos. Oversize džinsinę striukę galite derinti su to paties arba kontrastinio atspalvio džinsais – abudu deriniai atrodys originaliai.

Moteris, dėvinti džinsinę striukę ir platėjančias džinsines kelnes
Photo by Christian Vierig/Getty Images

Kitas, labiau pavasario-vasaros sezonui tinkamas derinys yra oversize džinsinė striukė, dviratininko šortai ir laisvalaikio batai. Papildykite įvaizdį šviesiais arba rudais aksesuarais, pavyzdžiui madinga rankine.

Moteris, dėvinti ilgą džinsinę striukę, trumpus šortus ir smėlio spalvos laisvalaikio batus
Photo by Marc Piasecki/GC Images

Žavitės black&white stiliaus įvaizdžiais? Pabandykite sukurti tokį su juoda ar balta džinsine striuke. Pirmąją derinkite su baltomis kelnėmis, o antrąją atvirkščiai – su juodomis. Visumą papildykite tų pačių spalvų aksesuarais, kaip tą padarė toliau pateiktoje nuotraukoje pavaizduota tendencijų formuotoja.

Moteris, dėvinti juodą džinsinę striukę ir plačias, smėlio spalvos kelnes
Photo by Christian Vierig/Getty Images

Subtilios, lengvos suknelės puikiai žiūrisi kontrastinguose įvaizdžiuose. Štai kodėl prie jų puikiai dera batai su storu padu ir…plačios striukės. Ilga, boyfriend stiliaus džinsinė striukė tobulai derės prie mergaitiškos suknelės. Šiam deriniui neatsispyrė net serialo “Liežuvautoja” žvaigždė Blake Lively, kuri filmo premjero pasirodė vilkėdama ilgą ir plačią džinsinę striukę.

Blake Lively, dėvinti spalvingą vakarinę suknelę ir ilgą džinsinę striukę
Photo by James Devaney/GC Images

Džinsinės striukės idealiai tinka vintažinio stiliaus įvaizdžių kūrimui. Praėjusių mados epochų drabužiai vėl grįžo į madą. Todėl jei mėgstate 80-ųjų ir 90-ųjų madą, drąsiai derinkite kailines šlepetes, minimalistinę rankinę, platėjančias kelnes ir retro stiliaus džinsinę striukę. Nepamirškite užsidėti Matricos stiliaus akinių nuo saulės.

Moteris, dėvinti vintažinio stiliaus džinsinę striukę ir šviesias kelnes
Photo by MEGA/GC Images

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Christian Vierig / via Getty Images

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News