IEŠKOTI

Batai prie vestuvių svečio suknelės – ką pasirinkti 2022-ais metais?

1 min.

Elegantiška ir madinga suknelė vestuvėms yra viena, tačiau kokius batus priderinti prie jos šiais metais? 2022-uosius lydės dopamine dressing tendencija, t.y. ryškūs ir energijos suteikiantys deriniai. Todėl šiais metais siūlome kurti spalvingus įvaizdžius su spalvingais batais. Jei komfortiškai jaučiatės dėvėdamos santūrių spalvų drabužius, šiais metais rinkitės baltos arba aukso spalvos avalynę. Į kuriuos modelius verta atkreipti dėmesį? Storapadžius, smailia nosele ir retro stiliaus. Patikrinkite mūsų kruopščiai atrinktą batų, kurie netrukus užkariaus vestuvių šokių aikšteles, sąrašą.

festival

Įkvėpimo atrenkant madingiausius batus prie vestuvių svečio suknelės sėmėmės iš garsiausių mados namų kolekcijų pristatymų. Skaitykite toliau!

Moteris, dėvinti Chanel suknelę ir avinti juodus lakuotus smailianosius batelius

Stephanie Cardinale-Corbis via Getty Images

2022-ųjų vestuvėms drąsiai rinkitės Chanel stiliaus tvido suknelę. Ši nepaprastai elegantiška suknelė puikiai atrodys deriny su lakuotais bateliais smailia nosele. Chanel kolekcijos pristatyme buvo parodyti juodi bateliai, tačiau nebijokite rinktis drąsesnės spalvos, pavyzdžiui, bottega žalios ar violetinės.

Moteris, dėvinti trumpą, prigludusią žalią suknelę ir avinti žalias basutes su platforma

Kristy Sparow via Getty Images

Ką reiškia dopamine dressing? Tai drabužiai, kurie suteikia energijos. Ši tendencija puikiai tinka ir vestuvių įvaizdžiams. Nebijokite rinktis ryškios, dominuojančios spalvos ir derinti ją su tokios pat spalvos batais, pavyzdžiui, basutėmis su platforma.

Moteris, vilkinti geometrinės formos raudoną suknelę ir avinti juodas storapades basutes

Francois Durand via Getty Images

Geometrinių formų suknelės irgi puikiai tinka vestuvių įvaizdžiams. Kokius batus prie jų derinti? 2022-aisiais tobulu pasirinkimu bus basutės su platforma. Ir ne bet kokia, o tikrai aukšta, kaip Saint Laurent mados šou.

Moteris, vilkinti blizgią atlasinę suknelę ir avinti juodus lordsus su aukštomis kojinėmis

Estrop via Getty Images

Pagyvinkime vestuvių madą! 2022-aisiais mėgaujamės postpandemine tikrove ir prie suknelių aunamės patogius batus, kurie leis mums šokti visą naktį. Paryžietės renkasi balerinas, o mes elegantiškus lakuotus smailianosius mokasinus, prie kurių maunamės… aukštas kojines – visai kaip Miu Miu prekių ženklo įvaizdyje.

Jus gali sudominti: Gražiausios suknelės 2022-ųjų metų vestuvių svečiams. Pasisemkite įkvėpimo iš mados tendencijų >>

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Kristy Sparow via Getty Images

Tendencijos ir Patarimai
Insta News