IEŠKOTI

5 dalykai, kuriuos turite žinoti apie italų prekių ženklą Pinko

Itališkų prekių ženklų populiarumas neblėsta jau keletą metų. Nenuostabu! Aukšta gaminių iš saulėtosios Italijos kokybė, originalus dizainas ir nepavaldumas laikui pakerėjo milijonus moterų visame pasaulyje. Vienas iš kultinių itališkų prekių ženklų yra Pinko, kuris kurdamas stilingus ir jausmingus modelius, siekia pabrėžti moteriškumą. Ką galima rasti jo asortimente ir kaip atskirti, ar Pinko rankinė yra originali? Tai sužinosite toliau pateiktame straipsnyje.

Ikoniškos rankinės su kregždėmis yra vienas mėgstamiausių įžymybių ir garsių nuomonės formuotojų aksesuarų. Susipažinkite su italų prekių ženklo istorija ir sužinokite, ką reiškia jo logotipas.

Pinko yra itališkas prekių ženklas, įkurtas devintojo dešimtmečio pabaigoje kaip atsakas į stiprių ir nepriklausomų moterų, mėgstančių drabužiais išreikšti savo asmenybę, poreikius. Pinko nebijo eksperimentuoti su raštais ir spalvomis, o prekių ženklo kolekcijos visada atitinka naujausias mados tendencijas. Unikalų, drąsų ir jausmingą stilių pamilo moterys visame pasaulyje. Nors didžiausią populiarumą pelnė Pinko rankinės, tačiau prekių ženklas savo asortimente turi kur kas daugiau pasiūlymų itališko dizaino ir aukščiausios kokybės gerbėjoms. 

Kai 2016 m. prekių ženklas išleido savo pirmąją rankinių, papuoštų originaliu metaliniu logotipu, kolekciją, aksesuarus išpirko žaibiškai. Tuo metu daugelis moterų susimąstė, kokie paukščiai yra pavaizduoti Pinko logotipe. Gamintojas savo skiriamuoju ženklu pavertė dvi viena į kitą skrendančias kregždes. Kodėl būtent šiuos paukščius? Jų atsiradimas logotipe nebuvo atsitiktinis. Bendrovė pristato save kaip drabužių gamintoją laisvoms moterims, o kai kuriose šalyse kregždės simbolizuoja laisvę bei nepriklausomybę. Paukščiai matomi ne tik ant rankinių, bet ir ant drabužių, diržų bei kai kurių Pinko batų modelių.

​Jus gali sudominti: Madingi batai moterims 2023-ųjų pavasariui ir vasarai >>>

Vienas mėgstamiausių mados pasaulio atstovų ir nuomonės formuotojų aksesuarų yra Pinko rankinės, įskaitant kultinę Pinko Love Bag, t.y. odinę rankinę ant grandinėlės ar dirželio, papuoštą garsiosiomis kregždėmis. Rinkoje galima rasti daugybę rankinių, sukurtų pagal šio italų prekių ženklo gaminius, tačiau turinčių mažai ką bendro su originalais.

Kaip atpažinti Pinko klastotę? Pagrindinis rankinės originalumo požymis – rankinės dugne išsiuvinėtas logotipas, kuriame įmontuotas specialus lustas. Tereikia nuskaityti jį QR kodų skaitytuvu ir gausite informaciją apie produkto autentiškumą. Be abejo, Pinko padirbiniai skiriasi ir kokybe. Neoriginaliuose gaminiuose prekių ženklo logotipas ir dizainas yra kur kas kuklesni, mažiau matomi paukščiai, o kai kuriose kopijose jie pakeisti kitais raštais. Tačiau pagrindinis skirtumas tarp padirbinio ir originalo yra iš pažiūros patraukli kaina, kuri yra daug mažesnė nei originalios rankinės. Siekiant apsisaugoti, siūlome Pinko produktus pirkti tik iš patikimų parduotuvių, pavyzdžiui, MODIVO, kuriose garantuojamas produktų originalumas!

Prekių ženklo Pinko asortimentas suskirstytas į kelias kategorijas. Nors labiausiai jis asocijuojasi su odinėmis rankinėmis su grandinėle bei kitais aksesuarais, Pinko savo asortimente turi ir drabužių. Pinko drabužiai kuriami madingoms moterims, kurios vertina aukštos kokybės audinius ir idealų pasiuvimą. Pastelinių spalvų moteriški kostiumėliai, kultiniai platūs džinsai, originalūs sportiniai kostiumai ir jausmingos Pinko suknelės žavi originaliu dizainu ir nepriekaištingu atlikimu. Galutinis įvaizdžių akcentas yra aksesuarai. Italų prekių ženklas prekiauja minėtomis rankinėmis, Pinko diržais, apatiniu trikotažu ir avalyne. Patikrinkite platų prekių ženklo asortimentą MODIVO! 

Bendrovė Pinko yra įsikūrusi Italijos Fidenza mieste, architekto Guido Canali suprojektuotame pastate. Būtent ten ir kuriami visi prekių ženklo dizainai, įskaitant kultines odines rankines, kurios vis dar yra neįtikėtinai populiarios ir geidžiamos stilingiausių moterų visame pasaulyje. Didžioji dalis produktų gaminama Italijoje bei Viduržemio jūros regiono šalyse, nedidelė dalis – Kinijoje. 

​Jus gali sudominti >>> Svarbiausios 2023-ųjų mados tendencijos moterims – šie drabužiai ir aksesuarai dominuos mūsų spintose!

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Edward Berthelot via Getty Images 

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Tendencijos ir Patarimai
Insta News