IEŠKOTI

2021 metų mados tendencijos, kurios bus aktualios ir 2022 metais

2021 metai pasižymėjo alyvine, oranžine ir kobalto mėlyna spalvomis, storapadžiais loaferiais, moteriškais kostiumais, drabužiais su iškirptėmis, liemenėmis, klostuotais sijonais ir plačiomis kelnėmis. Kurios iš šių tendencijų bus madingos ir 2022 metais? Norėdami rasti atsakymą į šį klausimą, išanalizavome garsiausių mados namų kolekcijų pristatymus.

Kai kurios 2021 metų tendencijos bus aktualios ir 2022 metais, todėl, jeigu dar nespėjote įtraukti jų į savo drabužinę, pats metas tą padaryti.

  1. Liemenės

Liemenės – kostiuminės, dygsniuotos, trikotažinės – karaliavo visus 2021 metus ir, sprendžiant iš to, ką galėjome pamatyti Kopenhagos mados savaitėje, kurioje buvo pristatytos 2021/2022 metų pavasario/vasaros sezono mados tendencijos, jos išliks madingos ir 2022 metais. Jas galima derinti su kostiuminėmis arba “cargo” stiliaus kelnėmis bei mini sijonais.

  1. “Naked dress”

Kaip manote, kokia suknelė 2021 metais vakarėliuose buvo populiariausia tarp įžymybių? Žinoma, kad “naked dress”, o pasižiūrėję naujausius pasaulinių prekių ženklų kolekcijų pristatymus galime drąsiai teigti, kad ši suknelė išliks madinga ir 2022 metais.

  1. “Cargo” stiliaus kelnės

Mados tendencijų kūrėjos, pavyzdžiui Camille Charriere, jas dėvi jau nuo 2021 metų pradžios, o iš, pavyzdžiui, Loewe prekių ženklo kolekcijos pristatymo galime spręsti, kad karinės aprangos atspalvių “cargo” stiliaus kelnės bus madingos ir 2022 metais.

  1. Ryškios spalvos

Jei 2021 metais Jus nustebino tokių spalvų kaip intensyvi žalia, kobalto mėlyna ar fuksija populiarumas, pats metas prie jų priprasti. 2022 metais vaivorykštės spalvos vis dar bus madingos.

  1. Originalūs trenčai

Lygiai prieš metus Burberry mados namai pristatė skiautinius trenčus su odos ir džinsinio audinio elementais. Jei ši tendencija Jums patiko jau tada, turime Jums gerų naujienų – ji vis dar išlieka aktuali. Tiems, kurie dar nespėjo įsigyti skiautinio trenčo, manydami, kad tai tik sezoninė tendencija, norime pasakyti viena: paskubėkite!

  1. Trumpi mini sijonai

Trumpi sijonai ir suknelės buvo viena populiariausių praėjusios vasaros mados tendencijų, o kitą sezoną jų ilgis dar labiau sutrumpės. Bus madingi paprasti, geometriniai ir “space age” stiliaus, visai kaip Dior ir Pucci mados namų kolekcijose, mini sijonai.

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Christian Vierig / Getty Images

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News