IEŠKOTI

Vyriškų žieminių paltų apžvalga

Idealus vyriškas paltas sujungia keletą pagrindinių elementų: jis visų pirma turi būti ne tik praktiškas ir patogus, bet ir stilingas. Kadangi paltas, tai yra aprangos dalis, kuris naudojama šiek tiek dažniau nei kaklaraištis ar peteliškė, jis turėtų būti derinamas su kitomis aprangos detalėmis. Verta pasirinkti paprastą modelį – jis derės daugelyje kasdienių stilizacijų kartu su megztiniu, marškiniais ar oversize džemperiu su gobtuvu.

Žanro klasika: trenčas

Trenčas yra klasikinio stiliaus ikona, kuris iš pradžių buvo naudojamas kaip viršutinis drabužis karinių operacijų metu. Juos nešiojo pareigūnai ir Holivudo žvaigždės. Pakanka prisiminti garsiąją Humphrey Bogarto stilizaciją iš filmo „Casablanca” (1942). Nedaugelis drabužių modelių gali pasigirti tokia unikalia praeitimi. Puikiai derinama su vilnoniu golfu ir odiniais oksfordo batais, sukuriant nesenstančią kasdienio vaizdo versiją.

433434

BUGATTI

Smėlio spalvos

Šis modelis puikiai tiks tamsesniam stiliui – suteiks jam lengvumo, švelniai paryškins visumą. Ši spalva puikiai atrodo kartu su pilka ir grafitu. Verta atsiminti, kad nereikia pamišti dėl pernelyg didelio formų ir tekstūrų kiekio su šiuo paltu. Smėlio ir karamelinės spalvos labiausiai dera su paprastais, minimalistiniais drabužiais.

435436

BALDESSARINI/ TOMMY HILFIGER

Kitokios formos

Paltas prailginto megztinio formos? Mes tikrai už! Rage Age prekių ženklo modeliai yra puiki alternatyva vyrams, kurie ieško viršutinių drabužių, išskyrus tipinius „pūkus“, tačiau ne visai gerai jaučiasi dėvėdami klasikinį paltą. Dėl sidabrinių detalių, tokių kaip užtrauktukas ar šoninių kišenių apdaila, viskas įgauna rokenrolo elementų. Gaubtas taip pat yra labai funkcionalus elementas, kuris rudenį ir žiemą gali būti labai naudingas.

437438

RAGE AGE/ RAGE AGE

Langeliai

Paltai langeliais vėl madingi! Šį sezoną didelių mados namų, tokių kaip Gucci ir Givenchy, pradėtas dizainas yra oficialiai vienas karščiausių šios žiemos spaudinių. Jūs neturite bijoti derinti spaudinių – šį sezoną mes galime derinti languotą su languotu ir negalvoti, kad perdedam. Tai tikrai puikus pasiūlymas individualistams, kurie nebijo eksperimentuoti su mada.

439440

TOMMY HILFIGER/ BALDESSARINI

Nesenstanti juoda

Tai modelis, kurio tikrai nereikia pristatyti. Klasika savo nesenstančia forma. Jis puikiai derinamas su spalvingais drabužių elementais ir visiškai juoda apranga. Tai tikrai šio sezono spalva.

Pūkinė striukė yra pagrindinis žieminės aprangos elementas. Patikrinkite, kaip dėvėti ir su kuo derinti skirtingų modelių „pūkines striukes“.

441442

KARL LAGERFELD/ TOMMY HILFIGER
Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News