IEŠKOTI

Samsøe Samsøe – Danijos prekių ženklo, užkariavusio Europą, istorija

Samsøe Samsøe kūrėjai Peteris Sextusas ir Per-Ulrika Andersen savo kūrinį apibūdina kaip „tarptautinį prekių ženklą, kurio šaknys glūdi skandinaviškajame paprastume”. Samsøe Samsøe atiduoda pagarbą Šiaurės šalių paveldui ir išsiskiria savo estetika, kurioje Kopenhagos gatvės stiliaus funkcionalumas derinamas su skandinaviškojo stiliaus kvintesencija. Prekių ženklo kolekcijos neapsiriboja dabartinėmis tendencijomis ir remiasi garsiomis danų dizaino tradicijomis, kad sukurtų minimalistinę bei kiekvienam prieinamą madą. Norėdami daugiau sužinoti apie Samsøe Samsøe prekių ženklą, skaitykite toliau pateiktą straipsnį.

Samsøe Samsøe prekių ženklo drabužiai

Prekių ženklo Samsøe Samsøe istorija prasidėjo 1993 m., kai broliai Klausas ir Prebenas Samsøe atidarė nedidelę parduotuvę Kopenhagos Lotynų kvartale. Iš pradžių jie prekiavo tik papuošalais, tačiau netrukus prekių ženklas išplėtė savo asortimentą ir įtraukė aukštos kokybės marškinėlių, pagrinde skirtų vyrams. 2000 m. Peteris Sekstas ir Per-Ulrikas Andersenas perėmė prekių ženklo valdymą ir pavertė jį tarptautiniais mados namais, gaminančiais šiuolaikinius drabužius, avalynę bei aksesuarus vyrams ir moterims. Ištikimas savo skandinaviškai kilmei, Samsøe Samsøe pasižymi estetika, kurioje dera Kopenhagos gatvės stiliaus praktiškumas ir skandinaviška dvasia. Prekių ženklo kolekcijos yra nepavaldžios laikui, o minimalistinė ir prieinama mada yra kuriama remiantis šlovingomis danų dizaino tradicijomis.

Kuo pasižymi danų prekių ženklas Samsøe Samsøe? Neabejotinai dizaino paprastumu, sumaniu naujausių tendencijų įpynimu į kolekcijas bei, aišku, aukšta produktų kokybe. Jei Jus įkvepia spalvingas skandinavų tendencijų formuotojų stilius, šis prekių ženklas tikrai Jums patiks. Samsøe Samsøe asortimentą sudaro:

  1. spalvingi, raštuoti daniško stiliaus drabužiai;

  1. klasikiniai garderobo elementai, pavyzdžiui, balti marškiniai bei pilki džemperiai;

  1. neįprastų formų suknelės;

  1. vintažiniai marškinėliai su spauda;

  1. drabužiai su dirbtinės odos elementais;

  1. paprasti baziniai drabužiai, papildantys spalvingą visumą.

Su kuo derinti Samsøe Samsøe drabužius? Pažvelkite, kaip juos dėvi garsiosios nuomonės formuotojos ir pasisemkite iš jų įkvėpimo.

Moteris su kaubojiškais batais ir satino suknele

Christian Vierig via Getty Images

Kaubojiški batai ir satininė slip dress suknelė – tai tipiškas Samsøe Samsøe stiliaus derinys. Nuomonės formuotoja dėvi šio prekių ženklo suknelę. Panašių suknelių modelių rasite internetinėje parduotuvėje MODIVO.

Moteris vilkinti spalvingais raštuotais marškinėliais, neutraliais šortais ir spalvinga rankine

Christian Vierig via Getty Images

Raštuoti, oversize stiliaus ir spalvingi marškiniai yra skandinaviško stiliaus pagrindas. Viršuje pavaizduota tendencijų formuotoja pasirinko Samsøe Samsøe modelį, prie kurio priderino neutralios spalvos šortus bei batus ir ryškiaspalvę rankinę.

Moteris vilkinti Samsøe Samsøe kelnėmis, marškinėliais ir Babushka skara

Edward Berthelot via Getty Images

Skandinavišką stilių mėgstančios tendencijų formuotojos mėgsta derinti retro stiliaus aprangą su šiuolaikiškais odiniais drabužiais. Viršuje pavaizduota nuomonės formuotoja dėvi Samsøe Samsøe kelnes, kurias papildė baziniais marškinėliais ir „babushka trend” stiliaus skarą.

Moteris vilkinti rožine suknele

Christian Vierig via Getty Images

Jei Jūsų negąsdina vintažiniais elementais papuošti ryškių spalvų drabužiai, Samsøe Samsøe asortimentas tikrai patenkins Jūsų estetinius lūkesčius. Viršuje pavaizduotoje nuotraukoje tendencijų formuotoja vilki rožinę šio prekių ženklo suknelę.

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Christian Vierig via Getty Images

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News