IEŠKOTI

Rankinės x Black Friday – modeliai, kuriuos verta įsigyti didžiausios metų akcijos metu

Juodasis Penktadienis sparčiai artėja, o kartu su juo ir galimybė apsipirkti ypač patraukliomis kainomis. Šiais metais prie Black Friday akcijoje dalyvaujančių prekių ženklų prisijungia ir MODIVO. Ženkliai bus sumažintos ir madingų rankinių modelių kainos. Taigi, kurias rankines iš mūsų asortimento verta įsigyti šį sezoną? Žemiau rasite keletą karščiausias mados tendencijas atitinkančių bei idealiai tinkančių minimalistiniam garderobui pasiūlymų.

Niekas taip nepakeičia įvaizdžio, kaip kokybiška rankinė. Black Friday yra puiki proga įsigyti ją už patrauklią kainą.

Black Friday MODIVO – kas, kur, kada ir kaip?

Juodasis penktadienis yra didžiausia metų akcija. Kaip ir kasmet, MODIVO šia proga paruošė išskirtinių pasiūlymų. Mūsų internetinėje parduotuvėje nuolaidomis galėsite pasinaudoti lapkričio 12-29 dienomis, o produktų kainos bus sumažintos net iki -60%! Tai yra puikus metas papildyti savo drabužinę klasikiniais modeliais arba populiariausiais sezono drabužiais. Pageidaujate gauti naujausią informaciją apie akcijas? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį, kuris suteiks Jums išankstinę prieigą prie specialių pasiūlymų bei -15% nuolaidą pirmam apsipirkimui*

*Daugiau informacijos rasite https://modivo.lt/b/taisykles-newsletter

Black Friday – rankinės: juodos tote bags

Madingų rankinių apžvalgą pradedame nuo nepavaldaus laikui klasikinio modelio, kuris pastaruoju metu vyrauja ant mados podiumų – juodų tote rankinių, t.y. vidutinio dydžio juodų rankinių su dvejomis rankenomis. Paryžietės greitai suprato, kad šis modelis suteikia prašmatnumo net ir paprastam deriniui, o Kopenhagos mados tendencijų sekėjos drąsiai derina jas prie spalvingų drabužių, tokiu būdu suteikdamos rafinuotumo savo įvaizdžiui. Dėl nepavaldaus laikui dizaino ir paprastos formos juodas tote bags mėgsta viso pasaulio mados kūrėjai. Jei norite papildyti savo minimalistinį garderobą aksesuaru, kuris bėgant metams nepraras savo populiarumo, akcijos Black Friday metu drąsiai rinkitės šio modelio rankines.

Black Friday – rankinės: mikro

Jei domitės karščiausiomis, o kartais tik sezoninėmis mados tendencijomis ir derinate jas su tuo, kas Jūsų spintoje nesikeičia jau daugelį metų, akcijos Black Friday laikotarpiu, norime atkreipti Jūsų dėmesį į mažo dydžio rankines. Nors šis aksesuaras gali atrodyti nefunkcionalus, jo dydžio pakanka sutalpinti išmanųjį telefoną, kuriame šiais laikais yra beveik viskas, ko mums gali prireikti. Mažo dydžio rankinės gali būti dėvimos atskirai, kaip duetas arba net trio su didesniais rankinių modeliais – tokius derinius pastaruoju metu populiarina žymiausi pasaulio dizaineriai.

Black Friday – rankinės: karamelinės spalvos modeliai

Alternatyva juodoms ir rudens/žiemos sezoną populiarioms klasikinėms rankinėms neabejotinai yra karamelinės spalvos rankinės, kurios jau daugelį metų yra mados viršūnėje. Dizaineriai jas dažniausiai derina su smėlio ar raudona spalva, todėl jeigu Jūsų drabužinėje vyrauja tokios spalvos, būtinai atkreipkite dėmesį į karamelinių atspalvių aksesuarus. Black Friday išpardavimo metu rasite daugybę klasikinių ir madingų šios spalvos rankinių modelių.

Tai gali Jus sudominti >>> Suknelės x Black Friday – kuriuos modelius verta įsigyti didžiausios metų akcijos metu?

 

 

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News