IEŠKOTI

Madingi batai vyrams 2023: svarbiausios mados tendencijos pavasario-vasaros sezonui

Madingiausiuose 2023-ųjų pavasario/vasaros sezono vyriškuose batuose derinamas novatoriškas požiūris į medžiagas, aplinkosauginis sąmoningumas ir naujausios mados tendencijos. Rankų darbo, patvarūs ir solidūs outdoor arba retro stiliaus batai pasižymi neįtikėtinu patogumu. Nuo lengvų ir stabilumą užtikrinančių padų iki prašmatnių, minkštų ir iš kokybiškų medžiagų pagamintų batviršių – šį sezoną tikrai turėsite iš ko rinktis.

Peržvelkite mūsų paruoštą 2023-ųjų pavasarį ir vasarą madingų batų vyrams sąrašą ir sužinokite, kokiais modeliais verta papildyti savo drabužinę.

Tai ne pirmas sezonas, kai žymiausių mados namų kolekcijose karaliauja klasikiniai laisvalaikio batai vyrams. Jie dera beveik prie visko, tačiau 2023-ųjų pavasarį ir vasarą vyraus spalvingi įvaizdžiai, todėl madingi bus laisvalaikio batai su masyviu padu, odiniu batviršiu ir paprastu, aštuntojo dešimtmečio pabaigos ir devintojo dešimtmečio pradžios madą primenančiu dizainu. Tokius batus galima buvo išvysti, pavyzdžiui, Louis Vuitton prekių ženklo mados šou.

Madingi batai vyrams 2023
Louis Vuitton / Nuotrauka: Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Derinant vartotojų troškimą jausti maksimalų komfortą ir amatininkišką konstrukcinių technologijų žavesį, šį sezoną bus madingi paprasti, šlepetes primenantys batai su grubios tekstūros, rankų darbo batviršiais. Neapdorotos bei natūralios medžiagos išryškinamos naudojant vieną batviršio spalvą ir kontrastingus jam padus – būtent tokiu būdu sukuriamas naujas prabangos lygis. Jau antrą pavasarį iš eilės didžiųjų miestų gatves užplūdo medžiaginiai batai, primenantys namines šlepetes. Įkvėpimo, kaip avėti tokius modelius ir su kuo juos derinti, galite pasisemti prekių ženklo Paul Smith kolekcijos pristatyme.

Madingi batai vyrams 2023
Paul Smith / Nuotrauka: Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Šiais neramiais laikais saugumo ir komforto pojūtį kai kuriems iš mūsų gali suteikti survival stilius. Patvarūs, solidūs žygio batai užtikrina ryžtingą eiseną, o jų dizainas – nepaprastą patogumą. Nepašiltintas, zomšinis batviršis ir stori guminiai padai su šiek tiek užapvalintais protektoriais sukuria neįtikėtiną patvarumo, lengvumo ir minkštumo derinį. Tokio tipo vyriškų batų rasite, pavyzdžiui, Dior asortimente. 

Madingi batai vyrams 2023
Dior / Nuotrauka: Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Vintažinio stiliaus atgimimas paskatino susidomėjimą klasikine avalyne iš praeities. Atsigręžus į 70-uosius ir 90-uosius metus, kuriami lengvi ir dailūs modeliai su aiškiai matomais protektoriais ir neįprastų, retro spalvų derinių batviršiais. Guminiai padai, zomšiniai elementai ir dominuojanti balta spalva – tai Craig Green kolekcijoje pasirodžiusių retro stiliaus laisvalaikio batų skiriamieji bruožai.

Madingi batai vyrams 2023
Craig Green / Nuotrauka: SAVIKO/Gamma-Rapho via Getty Images

Turbūt vienu netikėčiausių modelių, matytų 2023 m. mados savaitėse, yra kaubojiški batai, kurie iki šiol pasirodydavo tik moterims skirtose kolekcijose. Šiais metais dizaineriai drąsiai laužo nusistovėjusius standartus ir į vyriškus įvaizdžius įpina rodeo stiliaus avalynę. Madingiausi bus aukšti batai su gyvūnų kailio rašto motyvais. Tokius galima buvo pamatyti per Dries Van Noten mados šou.

Madingi batai vyrams 2023
Dries Van Noten / Nuotrauka: Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Spalvų ir futuristinių akcentų kupiname Louis Vuitton kolekcijos pristatyme pasirodė ne tik visų vaivorykštės spalvų laisvalaikio batai, bet ir madingi vyriški batai su platforma. Šlepetės su storu padu buvo derinamos prie plačių, įvairiais nėriniais dekoruotų kelnių. Tai tobulas pasirinkimas ilgiems vasaros pasivaikščiojimams.

Madingi batai vyrams 2023
Louis Vuitton / Nuotrauka: Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Kas sakė, kad aukštakulniai skirti tik moterims? Iš pradžių aukštakulniai buvo sukurti išskirtinai vyrams, o po daugelių metų, 2023-aisiais jie pasirodė ir Walter Van Beirendonck kolekcijoje. Nors vyriški batai su kulnu dažnam iš mūsų asocijuojasi su žieminiais modeliais, jie puikiai tinka ir pavasario-vasaros sezonui, pavyzdžiui, deriny su lengvomis kelnėmis.

Madingi batai vyrams 2023
Walter Van Beirendonck / Nuotrauka: Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Gaivaus ir šilto oro pliūpsnį į 2023-ųjų pavasario-vasaros tendencijas įpūtė mados namų Hermes kolekcija, kurie pristatė neopreninius sandalus. Ant podiumo vyravo juodi, pilki bei smėlio spalvos modeliai, kurie buvo derinami su dekonstruotomis striukėmis, šortais ir plačiomis kelnėmis. Jei šį sezoną norite atrodyti madingi, būtinai papildykite savo drabužinę vyriškais batais atviru priekiu.

Madingi batai vyrams 2023
Hermes / Nuotrauka: Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images 

Prieš kurį laiką jie išpopuliarėjo moterų įvaizdžiuose. Šie vyriški pusbačiai yra ne tik elegantiški ir tinkami visoms progoms, bet ir neįtikėtinai madingi. Varstomus lordsus su storu padu į 2023-ųjų pavasario-vasaros kolekciją įtraukė mados namai Comme des Garcons, kurie derino juos prie juodų drabužių. Įvaizdį galite papildyti pavasariniu paltu

Madingi batai vyrams 2023
Comme des Garcons / Nuotrauka: Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images 

Jus gali sudominti: 2023-ųjų mados tendencijos vyrams – sužinokite, ką dėvėsime šiemet >>>

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Saviko via Getty Images

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News