Vasaros festivaliai prasideda TIKRINTI

IEŠKOTI

Madingiausi batai vyrams: mados tendencijos 2023/2024-ųjų rudeniui-žiemai. Kurie modeliai karaliaus šį sezoną?

2 min.

Nors rudens-žiemos sezonas mums prasideda tik dabar, žymiausių mados namų dizaineriams jis prasideda žymiai anksčiau. Kurdami FW 2023/24 kolekciją, jie apie tai, ką dėvėsime šaltuoju metų laiku, galvojo kelis mėnesius. Kokie vyriški batai pasirodė ant podiumų? Nors dizaineriai pristatė mums gerai pažįstamus modelius iš ankstesnių sezonų, visi jie buvo šiek tiek atnaujinti. Skaitykite toliau ir sužinokite, kokie batai netrukus užkariaus gatves.

Elegantiški proginiai batai, oksfordai ar balti laisvalaikio batai yra įprasti vyriško garderobo rudens-žiemos sezonui atributai, tačiau modeliai, kuriuos matėme FW 2023/2024 kolekcijų pristatymuose nustebino net mus.

festival

Tai pagrindinis vyrų (ir moterų) kapsulinio garderobo elementas, dera beveik prie visko ir dar vieną sezoną iš eilės įrodo, kad yra nepavaldus laikui. Apie kokius batus kalbame? Žinoma, kad apie baltus laisvalaikio batus, kuriuos būtinai privalo turėti kiekvienas vyras (ir moteris). 2023-ųjų rudenį vietoj pastaruosius kelis sezonus karaliavusių baltų daddy shoes rinkitės retro stiliaus modelius su batviršiu iki kulkšnies. Taip pat populiarūs yra sportinio dizaino variantai, kuriuose vietoj įprastų batraiščių naudojamos elastinės juostelės. Įkvėpimo galite pasisemti iš Spyder kolekcijos pristatymo bei 90-ųjų krepšinio varžybų.

Modelis, dėvintis geltonai juodus marškinėlius, sportinius geltonus šortus ir baltus laisvalaikio batus
Louis Vuitton – Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Klasikiniai vyriški proginiai pusbačiai, kuriuos dažniausiai aunamės prie kostiumų, 2023/24-ųjų rudenį ir žiemą neabejotinai įgaus originalesnio atspalvio. Chunky shoes, t.y. sunkių ir masyvių batų tendencija šį sezoną įsitvirtins ir elegantiškų batų kategorijoje. Todėl jei ieškote madingų vyriškų batų prie kostiumo ar švarko, rinkitės modelius su storu padu. Tokius batus galėjote matyti Givenchy ar JW Anderson kolekcijų pristatymuose. Svarstote, su kuo derinti juos? Įkvėpimo semkitės iš Traviso Barkerio raudonojo kilimo įvaizdžių.

Vyriški juodi proginiai pusbačiai
Givenchy
Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Viena svarbiausių šio rudens-žiemos sezono mados tendencijų – tai preppy stilius, t.y. stilius, įkvėptas akademiniais įvaizdžiais, kuriuose vyrauja kardiganai, chinos kelnės ir kaklaraiščiai. Prie šių drabužių idealiai dera oksfordo batai, kurie 2023/2024-ųjų rudenį ir žiemą yra laikomi vienu madingiausiu vyriškų batų modeliu. Dažniausiai oksfordo batai būna suvarstomi batraiščiais, tačiau Fendi madų šou galėjome matyti modelius, užsegamus dirželiais. Šiuos pusbačius lengvai priderinsite tiek prie laisvalaikio stiliaus, tiek puošnesnių įvaizdžių.

Louis Vuitton modelis
Louis Vuitton
Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Pastaruoju metu atrodo, kad žymiausi pasaulio dizaineriai semiasi įkvėpimo iš gotų, metalistų bei pankų subkultūrų ir jų atstovų avimų batų. Šį kartą vyriškų batų 2023/2024 m. rudeniui ir žiemai pristatymuose prieš metus ant podiumų pasirodžiusius sunkius chunky boots pakeitė juodi laisvalaikio batai virš kulkšnies. Tokį modelį privalo turėti kiekvienas sportinio stiliaus su pankiškais akcentais gerbėjas. Platų šių batų pasirinkimą rasite naujausioje prekių ženklo RAGE AGE kolekcijoje.

Givenchy modelis, avintis juodus batus
Givenchy
Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Žvelgdami į naujausias garsiausių mados namų kolekcijas, negalime atsikratyti jausmo, kad kai kuriuos modelius jau matėme. Aplinkosauginiais sumetimais dizaineriai stengiasi nekurti per daug naujų mikrotendencijų. Dior, garsėjantis savo meile klasikai, į vyriškų batų 2023/2024 m. rudens/žiemos sezonui kolekciją įtraukė guminius batus. Tai avalynė, kurios negali trūkti nė vieno praktiškai į madą žiūrinčio vyro rudens/žiemos garderobe.

Vyriški guminiai batai
Dior
Photo by Pascal Le Segretain/Getty Images

Jus gali sudominti: 2023-ųjų mados tendencijos vyrams – sužinokite, ką dėvėsime šiemet >>>

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Photo by Pietro D’Aprano/Getty Images

Tendencijos ir Patarimai
Insta News