IEŠKOTI

Madingi apsiaustai 2020 m. pavasariui

Kartu su artėjančiu pavasariu, papildyk savo drabužinę stilingu apsiaustu. Tai klasikinis viršutinis drabužis, kurį galima jungti su elegantiškais, kasdieniais arba sportiniais aprangos deriniais. Šį sezoną bus madingi ne tik niekada nesenstantys trenčai, bet ir šviesių atspalvių chalato tipo ar tiesaus kirpimo modeliai. Pasižiūrėk, kurie madingų apsiaustų pasiūlymai pavasariui labiausiai atitinka Tavo skonį.

Susipažink su mados dizainerių pasiūlymais 2020 m. pavasario sezonui.

Per 2020 m. pavasario ir vasaros sezono mados pristatymus nebuvo galima nepajusti pastelinių spalvų paletės šviežumo. Nubalintą rožinės, žalios, violetinės ar mėlynos spalvos versiją akcentavo tokie dizaineriai, kaip: Max Mara, Acne arba Gucci.

Jeigu rinkdamasi apsiaustą pavasariui trokšti šiek tiek daugiau spalvos, rinkis pastelinių atspalvių modelius. Puikus ir nepaprastai moteriškas pasirinkimas – pastelinė rožinė. Nepatinka Tau rožinė? Ką manai apie taip pat madingą mėlynos spalvos atspalvį, taip vadinamą, baby blue arba… mėtinę, kuri po kelių sezonų vėl grįžta į madą?

Stilistės patarimas

Kaip manai, prie ko tiktų pastelinis apsiaustas? Žvilgtelk į žemiau esančias modelių nuotraukas ir įsitikink, kad „total look” versijų arba klasikinių juodų drabužių deriniai puikiai jungiasi su šviesiomis spalvomis.

Dar neturi savo spintoje trenčo? Pats laikas tai pakeisti. Kodėl? Ogi todėl, nes tai apsiaustas, kuris niekada neišeina iš mados. Kokių dar privalumų jis turi? Štai keletas iš jų:

  1. daug stilistų pabrėžia, kad tai yra elementas, kurio negali pritrūkti moters kapsulinėje drabužinėje;
  2. trenčas tai idealus apsiaustas pavasario ir rudens laikotarpiui;
  3. idealiai papildo kasdienius įvaizdžius tiek su aukštakulniais, tiek su sportine avalyne;
  4. tinka prie proginių suknelių, vestuvių šventės aprangos ir kitų proginių įvaizdžių.

2020 m. pavasario sezono mados tendencijų pristatymo metu trenčus akcentavo Burberry ir Max Mara mados namai.

Internetinėje parduotuvėje MODIVO.LT rasi trenčų, nuspalvintų įvairiausiomis spalvomis ir raštais. Universaliausias yra smėlio spalvos apsiaustas, tinkantis prie daugelio kitų atspalvių.

Šviesių spalvų – baltos, smėlio arba dramblio kaulo – drabužių derinius buvo galima jau anksčiau pastebėti rudens ir žiemos sezono mados pristatymuose, todėl akivaizdu, kad ši tendencija pasiliks su mumis ilgesniam laikui. Balti apsiaustai, kaip ir šios spalvos pagrindu sukomponuoti drabužių deriniai nuo galvos iki kojų, tai mados tinklaraštininkų hitas.

Pavasario kolekcijos pristatymo metu baltą apsiaustą pristatė Max Mara mados namai:

Su kuo derinti baltą apsiaustą? Remkis influencere Zina Charkoplia, kuri derina su bazine smėlio ir juoda spalva. Pasipuošusi tokiais drabužių deriniais atrodysi madingai ir nepaprastai elegantiškai.

Dabar žinai, kokį rinktis apsiaustą, kad atrodytum stilingai. Daugiau pavasariškos aprangos elementų rasi internetinėje parduotuvėje MODIVO.lt.

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News