NAUJAS SEZONAS: PAVASARIS-VASARA ’24! ATRASKITE MADOS TENDENCIJAS >>>

IEŠKOTI

„Levi’s® 501®. Numeris, kuris pakeitė viską“ – patikrinkite originalią kampaniją, skirtą kultinių Levi’s džinsų 150-mečiui

1 min.
Šiame straipsnyje:

Užsegami sagomis, tiesios klešnės, raudona etiketė – tai kultinių Levi’s® 501® džinsų, kurie gaminami jau beveik 150 metų, skiriamieji ženklai. Švęsdamas visame pasaulyje pamėgtų kelnių praeitį, dabartį ir ateitį, amerikiečių prekių ženklas sukūrė kampaniją „Levi’s® 501®. Numeris, kuris pakeitė viską”. Dalyvavo joje, be kita ko, reperis Kid Cudi, dizaineris Tremaine’as Emory ir stilistė Gabriella Karefa-Johnson.

Džinsai 501® tai kultinis Levi’s® kelnių modelis, kuris visiems laikams pakeitė mados pasaulį. Nors nuo pirmosios poros pagaminimo praėjo beveik 150 metų, viso pasaulio menininkų, muzikantų ir nuomonės formuotojų pamėgti džinsai vis dar yra vienas geidžiamiausių drabužių.

Prekių ženklas Levi’s® įkūnija klasikinį ir neįpareigojantį amerikietišką stilių. Jo istorija prasidėjo 1873 m., kai bendrovei Levi Strauss & Co. buvo oficialiai suteiktas patentas varinėms kniedėms džinsiniuose darbo kombinezonuose. O jau po kelerių metų buvo sukurtas kultinis 501® modelis. Levi’s® kelnės tapo jaunatviško maišto ir kūrybinės saviraiškos išraiška. Jie sukėlė revoliuciją mados rinkoje, įrodydami, kad vienas drabužis gali tapti individualaus kiekvieno žmogaus stiliaus atspirties tašku.

Modelis, dėvintis Levi's® džinsus

Nepriklausomai nuo to, ar rinksitės vintažinį modelį, plėšytus ir plačius 90-ojo dešimtmečio grunge stiliaus džinsus ar klasikines tiesias kelnes, Levi’s® 501® niekada neišeis iš mados.

Kiekvieną sezoną Levi’s® išleidžia naują, šiek tiek pakeistą originalių 501® kelnių versiją, atitinkančią šiuolaikines tendencijas. Šiais metais tai bus modelis Levi’s® 501® 90s, primenantis 90-ųjų pabaigos drabužių stilių. Dėl laisvesnio kirpimo, naujasis Levi’s® 501® modelis puikiai atspindi tų metų atmosferą.

Moteriški Levi's® džinsai

Patikrinkite Levi’s® 501® džinsus moterims

„Kalbant apie džinsus, nostalgija gali būti ir patogumo, ir stiliaus šaltinis. Naujajame 501® 90-ųjų modelyje stengiamės įkūnyti mėgstamiausius džinsus iš praeities. Jis primena vintažinį stilių, bet yra „šviežias” ir šiuolaikiškas. Sukurti šį modelį įkvėpė tai, kaip žmonės dėvėjo mūsų 501® 90-ųjų pabaigoje. Laisvai, originaliai ir kietai“, – sako Karyn Hillman, Levi Strauss & Co vyriausioji produktų vadovė.

Vyriški Levi's® džinsai

Patikrinkite Levi’s® 501® džinsų vyrams asortimentą

Švęsdamas dievinamų visame pasaulyje Levi’s® džinsų praeitį, dabartį ir ateitį bei pristatydamas naująjį modelį 501® 90s, prekių ženklas suvienijo jėgas su septyniais vizionieriais. Jų istorijos puikiai atspindi prekių ženklo dvasią, o stilius įkvepia ieškoti savojo kelio.

Vyriški Levi's® džinsai

Kampanijoje „Levi’s® 501®. Numeris, kuris pakeitė viską vaidina: reperis Kid Cudi, dizaineris Tremaine Emory, grupės Beastie Boys įkūrėjas Mike’as D, stilistė Gabriella Karefa-Johnson ir modelis, muzikantas bei pankroko grupės The Paranoyds narys Stazas Lindesas. Įžymybės ir popkultūros ikonos pozuoja nuotraukoms, vilkėdamos kultinius Levi’s® džinsus.

Mėlyni Levi's® džinsai

Jus gali sudominti >>> 2022/2023 m. rudens-žiemos sezono mados tendencijos moterims – sužinokite, kokie drabužiai ir aksesuarai madingi šį sezoną! Atraskite tobulą modelį!

Nuotraukos: Spaudai skirta medžiaga

Tendencijos ir Patarimai
Insta News