IEŠKOTI

Kaip rengtis turint stačiakampio formos figūrą?

Stačiakampio formos figūra primena H raidę. Tai gana dažnai pasitaikantis figūros tipas tarp moterų. Patarsime Jums, kaip derėtų rengtis, kad išryškintumėte moteriškas formas ir kitus privalumus. Šiame straipsnyje taip pat sužinosite, kokių drabužių modelių reikėtų vengti.

Figūros tipai padeda nustatyti kūno proporcijas ir tinkamai parinkti drabužių derinius. Ne visi modeliai tinka kiekvienam figūros tipui. Žinoma, tai, ką dėvite, priklauso nuo Jūsų mėgstamo stiliaus. Nepaisant to, verta žinoti, kokius drabužių modelius dėvint atrodysite dar geriau. Šiame straipsnyje nagrinėsime stačiakampio formos figūros tipą ir pristatysime Jums drabužius bei derinius, kurie išryškins Jūsų privalumus ir paslėps nedidelius trūkumus. Taip pat patarsime, kokių modelių reikėtų vengti, jei Jūsų figūra panaši į H raidę.

Stačiakampio formos figūra – kuo ji išsiskiria?

Stačiakampio tipo figūra paprastai yra vadinama „H“ raide. Jei Jūsų kūnas primena būtent šias formas, vadinasi, Jūsų figūra yra labai proporcinga. Kas yra būdinga stačiakampiui? Pečiai ir klubai vienoje linijoje, nedidelė krūtinė, nėra aiškios liemens linijos bei ilgos kojos. Ne visos stačiakampio figūrą turinčios moterys yra aukštos, tačiau dauguma jų gali pasigirti ne mažesniu kaip 170 cm ūgiu. Tai nėra būtina sąlyga, nes žemo ūgio moterys taip pat gali turėti stačiakampį primenančią figūrą. Kai kurie mano, kad šis kūno tipas labiau primena berniukiškas formas. Tačiau mes siūlome sutelkti dėmesį į šio figūros tipo privalumus. Vienas iš jų – galite dėvėti beveik viską! Kitiems figūros tipams taikoma taisyklė Jums negalioja – puošnūs aksesuarai ir kiti dekoratyviniai elementai neapsunkins Jūsų figūros. Tik būkite atsargios, kad neiškreiptumėte savo proporcijų.

Stačiakampio formos figūra – kaip rengtis?

Jei norite pabrėžti liemenį, rinkitės jį išryškinančias sukneles. Puikiu pasirinkimu bus trapeciniai (“A” formos) modeliai ir marškinių tipo suknelės. Jūsų moteriškas formas ypač išryškins suknelės su pūstomis rankovėmis ir platėjančia apačia bei diržas ant liemens. Taip apsirengusi jausitės stilinga ir moteriška. Nebijokite akcentuoti skirtingus elementus – rauktinius ar nėrinius. Visa tai padės „suformuoti“ Jūsų figūrą.

Sijonus rinkitės klostuotus ir raštuotus – Jūsų fantazijai ribų nėra! Puikiu pasirinkimu taps ir “A” formos sijonai – dėvint juos, liemuo atrodys siauresnis. Taip pat ir pieštuko formos sijonai, kuriuos galite derinti su oversize marškiniais ir net laisvais marškinėliais.

Kokios kelnės geriausiai tinka stačiakampio formos figūrai? Geru pasirinkimu taps kelnės ir šortai aukštu liemeniu. Kadangi turite ilgas kojas, galite rinktis ir ⅞ ilgio kelnes, kad apnuogintumėte kulkšnis ir išryškintumėte savo figūrą. Jeigu negalite rasti tinkamo kelnių ilgio, nes, pavyzdžiui, dauguma modelių yra per trumpi, 3/4 ilgio kelnės taps idealiu pasirinkimu. Figūrą puikiai išryškins ir bootcut modelis, t. y. platėjančios kelnės aukštu liemeniu.

Stačiakampio formos figūra – kokių modelių vengti?

Straipsnio pradžioje minėjome, kad stačiakampio formos figūrą turinčioms moterims pasisekė, nes jos gali dėvėti daugumą drabužių nesijaudindamos, kad jie vizualiai iškreips jų figūrą. Visgi yra keletas modelių, kurių turėtumėte vengti. Vienas iš jų – kelnės žemu liemeniu. Taip yra todėl, kad šio tipo figūros išsiskiria ilgomis kojomis, o tokios kelnės gali optiškai pailginti Jūsų figūrą. Prisiminkite, kad geriau nedėvėti laisvų ir figūros neišryškinančių drabužių. Jie tinkami tik tuo atveju, jei dėvėsite kitus drabužius, kurie suvienodins figūros proporcijas. Pavyzdžiui, jei mum jeans derinsite su oversized marškiniais.

Tai taip pat gali jus sudominti: Kaip išsirinkti moteriškus džinsus pagal figūros tipą? Atraskite idealų modelį! >>>

Visus produktus rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje MODIVO.lt

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News