IEŠKOTI

Gipiūrinė suknelė – prie ko ją derinti?

Gipiūras tai vienas labiausiai charakteringų audinių, naudojamų moteriškos aprangos gamyboje. Gipiūras suknelėms suteikia romantiškumo ir elegancijos, taip pat primena retro stilių. Net ir minimalistinis kirpimas gali būti itin puošnus, todėl gipiūrinė suknelė tai idealus pasirinkimas vestuvių puotai.

Nors šį drabužinės elementą puikiai tinka vilkėti kasdieną, ypač pavasarį ir vasarą, verta ją turėti savo spintoje ypatingoms progoms.

Juoda gipiūrinė suknelė klasikos mylėtojoms

Juoda – nesenstanti, visuomet madinga spalva. Jeigu ieškote modelio, kuris praverstų įvairiose situacijose ir tarnautų kelis sezonus, rinkitės būtent tokio atspalvio gipiūrinę suknelę. Klasikinis, prigludęs modelis – tai moteriškas pasiūlymas, kurį galima rinktis ne tik vestuvių šventei, bet ir einant į pasimatymą arba biurą.

295

Suknelė Marciano Guess

Norint pabrėžti elegantišką progos charakterį, prie juodos gipiūrinės suknelės derink nepaprastai madingus šį sezoną metalinio blizgesio priedus – delninę ir aukštakulnes basutes. Ryždamasi įgyvendinti mūsų siūlomą derinį, atsimink, kad negalima dėtis daug masyvios bižuterijos. Subtilūs auksiniai arba sidabriniai aksesuarai yra pakankamai puošnūs.

296

Suknelė GUESS

Pagrindiniame vaidmenyje – romantiška gipiūrinė suknelė

Kreminės spalvos gipiūrinė suknelė patiks moterims, kurios renkasi labiau tonuotų spalvų stilizacijas, tačiau juoda nėra jų pirmuoju pasirinkimu. Suknelė puikiai derės su tokios pačios spalvos surišamomis aukštakulnėmis basutėmis. Viskas bendrai atrodo romantiškai ir moteriškai.

297

Suknelė Guess

Panašų efektą pasieksi, rinkdamasi vėjo perpučiamą, lengvai platėjantį, gipiūrinės suknelės modelį. Mergaitišką įvaizdį pabrėši rožiniais, žemakulniais bateliais ir tokios pačios spalvos maža delnine.

298

Suknelė Luisa Spagnoli

Neseniai dalyvavai vestuvėse arba kitoje pakilioje puotoje, kurioje vilkėjai gipiūrinę, „nude“ spalvos suknelę ir norėtum ją užsidėti dar kartą? Priderink prie jos odinę striukę. Tokiu būdu perlauši jos švelnumą, o visas aprangos derinys įgaus maištingo atspalvio.

Žaisk spalvomis!

Vietoje klasikos mieliau pabrėži individualų stilių ir žaidi spalvomis? Eik į vestuves, vilkėdama gipiūrinę, gyvos spalvos suknelę! Tik pažiūrėk, kaip ryškiai, bet kartu išlaikant elegantiškumą, atrodo tamsiai mėlynos spalvos suknelės modelis su juoda gipiūra, prie kurios priderinti tokios pačios spalvos aukštakulniai bateliai ir delninė:

299

Suknelė Luisa Spagnoli

Raudona tai viena labiausiai moteriškų spalvų. Nieko nuostabaus, kad moterys noriai renkasi tokios spalvos sukneles, kurias taip pat mielai vilki per vestuves. Prie ryškios aprangos visi priedai privalo būti labiau tonuotų spalvų, todėl verta atsigręžti į klasiką – juodą arba smėlinę.

300

Suknelė Elisabetta Franchi

Įtikinau Tave, kad gipiūrinė suknelė, tai idealus pasirinkimas ypatingomis progomis? Platus gipiūrinių modelių pasirinkimas prieinamas internetinėje parduotuvėje „MODIVO“. Nesijaudink, jeigu ta, kurią įsižiūrėjai nepataikė į Tavo skonį – galėsi ją nemokamai grąžinti per 30 dienų laikotarpį.

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News