IEŠKOTI

Madingiausios 2022-ųjų metų pavasario striukės vyrams – pristatome 5 demisezoninius modelius!

Svarstote, kokią vyrišką striukę įsigyti pavasariui? Rinkitės spalvingus modelius! 2022-aisiais metais dizaineriai siūlo dėvėti ryškių spalvų viršutinius drabužius, taip pat klasikinės smėlio ar mėlynos spalvos striukes. Verta atkreipti dėmesį ir į pačius modelius. Madinga pavasarinė striukė vyrams – tai ne tik laisvalaikio stiliaus bomber striukė ar sportinis gatvės stiliaus modelis. 2022-ųjų m. sezoną taip pat madingi elegantiški trenčai su diržu, kurie puikiai papildys laisvalaikio stiliaus derinius.

Dygsniuota, odinė, o gal klasikinė su diržu? Svarstote, kokią striukę įsigyti 2022-ųjų metų pavasariui? Toliau rasite madingiausių modelių apžvalgą, skirtą tiek kasdienės elegancijos, tiek gatvės stiliaus gerbėjams.

Anorak stiliaus striukė – gatvės stiliaus kvintesencija

Šį sezoną gatvės mados tendencijose karaliauja anorak stiliaus striukės! Anorak – tai striukė, kuri yra velkama per galvą, atsegama iki pusės, dažnai su kengūros kišene. Šis modelis išsiskiria lengvu, vandeniui atspariu audiniu, kuris apsaugo nuo lietaus ir vėjo, bei ryškiomis spalvomis, kurias labai mėgsta gatvės stiliaus gerbėjai. Jei ieškote sportinės striukės, anorak skirta būtent Jums. Atkreipkite dėmesį į Napapijri ir North Face prekių ženklų striukes su gobtuvais. Jų rasite MODIVO internetinėje parduotuvėje.

Anorak stiliaus striukė SprandiAnorak stiliaus striukė Sprandi

Anorak stiliaus striukė NapapijriAnorak stiliaus striukė Napapijri

Dygsniuota striukė vyrams – pasiūlymas elegantiško laisvalaikio stiliaus gerbėjams

Dėl permainingų orų pavasarį dažnai sunku apsispręsti, kokią striukę apsivilkti išeinant iš namų. Pūkinės yra per storos ir per sunkios, o įprastos pavasarinės striukės nuo vėjo – per plonos. Idealus sprendimas – vyriška dygsniuota striukė. Tai tobulas patogumo ir elegancijos derinys, be to, ji yra ir lengva, ir šilta. Kaip ją dėvėti? Ši pavasarinė vyriška striukė puikiai atrodys elegantiškuose laisvalaikio stiliaus įvaizdžiuose – ją galite derinti su chinos kelnėmis, džinsais, golfais, chelsea stiliaus batais ar sportbačiais.

Dygsniuota striukė BossDygsniuota striukė Boss

Dygsniuota striukė GeoxDygsniuota striukė Geox

Trumpas trenčas – elegantiškas viršutinis drabužis kiekvienai progai

2022-ųjų metų pavasarį mados tendencijos vyrams neapsiriboja vien laisvalaikio ar sportinio stiliaus striukių modeliais. Elegancijos gerbėjai taip pat ras ką nors sau. Šį sezoną drąsiai galite rinktis nepavaldų laikui klasikinį stilių, t. y. geros kokybės smėlio arba tamsiai mėlynos spalvos vyrišką trenčą. Šis paltas puikiai atrodys su chinos, kostiuminėmis kelnėmis ir net džinsais. Žymiausi pasaulio dizaineriai trumpus trenčus taip pat derina su tipiškais athleisure stiliaus elementais, pavyzdžiui, 1990-ųjų metų stiliaus sportiniais kostiumais ir sportbačiais.

Bomber striukė vyrams – madingas athleisure stiliaus modelis

Bomber striukė yra vienas madingiausių 2022-ųjų metų pavasario modelių vyrams. Dažniausiai jos yra oversize stiliaus, o rankovės ir striukės apačia reguliuojamos gumelėmis. Odinės, dygsniuotos, satininės, poliamidinės – pasirinkimas yra labai platus. Šios striukės istorija siekia tarpukario laikotarpį – iš pradžių ją dėvėjo amerikiečių pilotai, tačiau ilgainiui, dėl garsaus Alpha Industries prekių ženklo, bomber striukės su NASA antsiuvais pasiekė Europą ir tapo neatsiejama athleisure stiliaus dalimi. Šiemet rinkitės ryškių, pavyzdžiui, žalios, oranžinės ir raudonos, spalvų modelius arba klasikinės smėlio ar juodos spalvos bomber striukę.

Bomber striukė Nike

Bomber striukė Nike

Bomber striukė Alpha IndustriesBomber striukė Alpha Industries

Odinė striukė – nepavaldus laikui modelis

Madingiausių 2022-ųjų m. pavasario/vasaros sezono striukių vyrams sąraše negali pritrūkti odinės striukės. Vyriška odinė striukė – tai nepavaldus laikui drabužis, kuris dera prie visko – chinos kelnių, golfų, džinsų, marškinėlių, net kostiuminių kelnių bei lordsų. Nusprendę įsigyti šią striukę, rinkitės geriausios kokybės modelį, kuris tarnaus Jums ne vienerius metus. MODIVO rasite Boss, Guess bei Serge Pariente odinių striukių vyrams.

Odine striukė Tigha

Odine striukė Tigha

Odinė striukė BossOdinė striukė Boss

Jus gali sudominti >>> 2022-ųjų metų pavasario/vasaros sezono mados tendencijos vyrams – kolekcijų pristatymų apžvalga

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Edward Berthelot via Getty Images

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News