IEŠKOTI

Mada vyrams: svarbiausios 2022/2023-ųjų rudens-žiemos sezono mados tendencijos

Kuo pasižymės vyriškos mados tendencijos 2022/2023-ųjų rudens/žiemos sezonui? Geriausi mados industrijos dizaineriai užtikrino, kad nerūpestingą laisvalaikio stilių derinsime tiek su eksperimentiniais stiliais, tiek su gerai pažįstama klasika. Sportinė elegancija, šiuolaikiški kostiumai ir 2000-ųjų mados sugrįžimas – tai tik kelios tendencijos, kurias šį sezoną pristatė didžiausi mados namai. Skaitykite toliau ir sužinokite, kas šį rudens/žiemos sezoną turi atsirasti kiekvieno vyro spintoje.

Kas bus madinga 2022/23-ųjų rudenį ir žiemą? Atraskite svarbiausias mados tendencijas vyrams!

2022/2023-ųjų rudens ir žiemos mados tendencijos vyrams – kas naujo?

Garsiausių mados namų dizaineriai pamėgino naujai interpretuoti tai, kas mums jau buvo pažįstama rudens/žiemos madoje vyrams. Varsity stiliaus striukė įgavo daugiau apimties, klasikinis vyriškas kostiumas atgimė kasdieniuose deriniuose, siaurus slim džinsus pakeitė baggy kelnės žemu liemeniu, o elegantišką švarką dabar galima drąsiai derinti prie sportinių kelnių. Žinoma, dizaineriai nepamiršo spalvų bei ugninės raudonos, kuri šį sezoną yra ypač madinga. Susipažinkite su 5 svarbiausiomis 2022/2023 m. rudens-žiemos sezono mados tendencijomis vyrams.

[Mada vyrams 2022/2023-ųjų rudeniui-žiemai]: smart casual

Pasirinkę vyrišką smart casual stilių (dažnai vadinamą sportine elegancija), jausitės ne tik stilingai, bet ir patogiai. Šis stilius rudens/žiemos kolekcijose pasirodo jau ne pirmuosius metus. Šiais metais ant podiumų galėjote matyti elegantiško languoto švarko ir sportinių kelnių derinį, palto ir odinių laisvalaikio batų, bei kostiuminių kelnių su džemperiu ir beisbolo kepuraite. Kur ieškoti įkvėpimo madingiems įvaizdžiams? Pasižvalgykite po Dior, Armani ir Kenzo kolekcijas.

Vyras, dėvintis pilkas sportines kelnes ir elegantišką švarką

Dior

Nuotr. Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Vyras, dėvintis raudoną megztinį ir juodas kelnes

Hermes

Nuotr. Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

[Mada vyrams 2022/2023-ųjų rudeniui-žiemai]: bomber striukė

Tikrai matėte ją daugelyje televizijos serialų ar amerikiečių filmų apie koledžą, pavyzdžiui, Grease. Šį sezoną bomber striukė, dar vadinama varsity, kurią dažniausiai dėvi vidurinės mokyklos ar universiteto futbolo komandų sportininkai, į madą grįžta nauju pavidalu. Žymiausių dizainerių 2022/2023-ųjų rudens-žiemos sezono kolekcijose vyrams vyrauja lengvos oversize formos bomber striukės bei žymiai šiltesni ir sodrių spalvų modeliai: violetiniai, oranžiniai, žali ir raudoni. Įvaizdžių idėjų su bomber striuke galite pasisemti iš Louis Vuitton madų šou.

Vyras, apsivilkęs ryškiai violetinę bomber striukę

Louis Vuitton

Nuotr. Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

[Mada vyrams 2022/2023-ųjų rudeniui-žiemai]: kostiumas – versija 2.0

2022/2023 m. rudens-žiemos sezoną dizaineriai labai daug eksperimentuoja, todėl nieko keista, kad iš naujo apibrėžė ir elegantiškąjį stilių. Eksperimentus galėjote matyti Vetmenets prekių madų šuo, kuris pristatė languotą oversize stiliaus kostiumą ar Fendi, kuris parodė vyriško sijono ir palto derinį. Viena aišku – šį sezoną įprasta kostiumą slepiame giliai spintoje ir renkamės šiuolaikiškesnę jo versiją.

Vyras, dėvintis šiuolaikišką kostiumą

Ambush

Nuotr. Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

[Mada vyrams 2022/2023-ųjų rudeniui-žiemai]: baggy džinsai

2000-ųjų mada praėjusį sezoną užvaldė mados tendencijas moterims. Visi ženklai rodo, kad Y2K stiliui atėjo laikas ir vyrų madoje. Skiriamasis šio stiliaus bruožas – tai baggy džinsai, kuriuos galėjote matyti Versace, Etro, Kenzo, Loewe bei Vetements madų šuo. Galite mėgti juos arba jų nekęsti, tačiau negalite paneigti, kad jie yra neįtikėtinai patogūs ir pagyvina kiekvieną įvaizdį.

Vyras, dėvintis baltą švarką ir baggy džinsus

Dolce&Gabbana

Nuotr. Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Jus gali sudominti: 2022/2023 m. rudens-žiemos sezono mados tendencijos moterims – sužinokite, kokie drabužiai ir aksesuarai madingi šį sezoną! >>

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Jacopo Raule via Getty Images

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News