IEŠKOTI

Black Friday 2021 – kada jis prasideda ir į kokius pasiūlymus verta atkreipti dėmesį?

Nekantriai laukiate rudens-žiemos sezono kolekcijų išpardavimų? Turime Jums gerų naujienų! Sparčiu žingsniu artėja svarbiausia nuolaidų medžiotojų šventė. Žinoma, kalbame apie Black Friday, kuris šiais metais vyks lapkričio 26 d. Iš kur kilo šis pavadinimas ir ką verta įsigyti akcijos Black Friday metu? Plačiau apie tai sužinosite žemiau pateiktame straipsnyje.

Sužinokite, kodėl Juodasis Penktadienis yra toks populiarus ir kokius produktus MODIVO internetinėje parduotuvėje akcijos Black Friday 2021 metu galite įsigyti pigiau. Šiais metais išpardavimų karštinė prasideda jau lapkričio 12 d. ir tęsiasi iki lapkričio 29 d.!

Kodėl Black Friday? Iš kur yra kilęs nuolaidų kupinos dienos pavadinimas?

Jau kelerius metus lapkritis yra ypač reikšmingas nuolaidų medžiotojams ir apsipirkimo entuziastams. Visa tai dėl „Juodojo penktadienio“, specialios išpardavimų dienos, kai nuolaidos parduotuvėse siekia net iki 60%. Black Friday dienos idėja, kaip ir Helovino bei Valentino dienos, gimė Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pirmąjį penktadienį, po Padėkos dienos, milijonams amerikiečių prasideda prieššventinis apsipirkimo sezonas ir atsiranda unikali galimybė įsigyti kalėdinių dovanų palankesnėmis kainomis. Iš kur kilo pavadinimas „Black Friday”? Tiksliai nėra žinoma, tačiau yra keletas hipotezių. Viena iš jų teigia, kad Juodasis penktadienis yra susijęs su didžiuliu skaičiumi darbuotojų, kurie po Padėkos dienos neatvyko į darbą. Amerikiečiai norėjo pratęsti savo laisvadienius. Remiantis kita hipoteze, pavadinimas kilo nuo juodo rašalo, kuriuo anksčiau įmonės pajamos buvo įrašomos į buhalterinę apskaitą. Turbūt galite įsivaizduoti, kad pirmąjį penktadienį, po Padėkos dienos, jos buvo labai didelės. Viena iš labiausiai tikėtinų Black Friday pavadinimo atsiradimo hipotezių yra minios žmonių, vykstančių į miestų centrus apsipirkti, dėl to susidarė didžiulės spūstys, o gatvės buvo pilnos automobilių.

Black Friday, Black Week ir Cyber Monday – kas tai?

Black Friday į Lietuvą atkeliavo iš už vandenyno ir kasmet tampa vis populiaresnis. Nenuostabu! Internetinės ir fizinės parduotuvės vilioja didelėmis nuolaidomis, o sumažintos kainos yra puiki galimybė įsigyti Kalėdines dovanas Jam ar Jai bei paruošti savo drabužinę kitam sezonui. Iš pradžių Black Friday buvo vienintelė diena, kai buvo galima pasinaudoti tokiomis sumažintomis kainomis. Tačiau didėjant Juodojo Penktadienio populiarumui, parduotuvės ėmė ilginti pasiūlymų trukmę visam savaitgaliui ar net savaitei. Iš čia ir kilo pavadinimas „Black Week”. Prekybininkai taip pat nepamiršo internetu apsiperkančių klientų, todėl pirmasis pirmadienis po Padėkos dienos yra vadinamas „Cyber Monday” ir garsėja išpardavimais, kuriuos dažniausiai siūlo internetinės parduotuvės. Šiais metais „Cyber Monday” vyks lapkričio 29 d. Šiai dienai MODIVO specialiai Jums paruošė išskirtinių pasiūlymų!

Nuotraukos šaltinis: Carol Smiljan/NurPhoto via Getty Images

Ką verta įsigyti akcijos Black Friday metu?

Dar kartą nusipirkote juodą megztinį vien todėl, nes jis buvo nukainotas net -60%? Manome, kad kiekvienas iš mūsų kada nors yra pakliuvęs į išpardavimo pinkles. Akcijos Black Friday metu internetinės ir fizinės parduotuvės vilioja didžiulėmis nuolaidomis, todėl lengva įsigyti neapgalvotą pirkinį. Svarstote, ar verta apsipirkti Juodojo penktadienio metu? Žinoma, kad taip! Galvokite apie Black Friday apsipirkimą kaip apie investiciją. Sudarykite drabužių ir aksesuarų, kurių trūksta Jūsų spintoje ir kuriuos jau seniai svajojote įsigyti, sąrašą. Dabar pats geriausias metas įsigyti puikios kokybės prekę ir sumokėti už ją mažiau. Taip pat į pirkinių sąrašą verta įtraukti Kalėdines dovanas, kurias ketinate dovanoti artimiesiems.

Sekite MODIVO naujienas! Specialiai dėl Jūsų atrinktų produktų kainas sumažinome net iki -60%. 2021 m. lapkričio 12-29 dienomis užsukite į svetainę Black Friday 2021, kur Jūsų laukia stulbinami pasiūlymai.

Ką verta įsigyti akcijos Black Friday metu? Mūsų tinklaraštyje rasite straipsnių, kokias rankines ir sukneles MODIVO internetinėje parduotuvėje bus galima įsigyti patrauklesnėmis kainomis. MODIVO asortimente taip pat rasite daugybę modelių šiltų ir madingų paltų moterims bei rudens-žiemos sezonui skirtų pūkinių ir ypač populiarių dygsniuotų striukių. Nepamirškite įsigyti ir madingų batų, kurie papildytų Jūsų rudens-žiemos derinius. Linkime smagaus apsipirkimo!

Nuotraukos šaltinis: Denis Doyle / via Getty Images

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News