IEŠKOTI

2022-ųjų metų pavasario/vasaros sezono mados tendencijos vyrams – kolekcijų pristatymų apžvalga

Sportinė elegancija, roko žvaigždžių įkvėptas stilius ir pasteliniai atspalviai – tai tik keletas, tiesa, kiek netikėtų 2022-ųjų metų pavasario/vasaros sezono mados tendencijų vyrams. Ką dar galima buvo pamatyti garsiausių dizainerių kolekcijų pristatymuose? Kai kurie drabužiai vyrams, prie kurių buvome pripratę ankstesniais sezonais, išliks madingi ir 2022-aisiais metais – tai stilingi kostiumai, languoti drabužiai ir liemenės.

Patikrinkite mūsų paruoštą 2022-ųjų metų pavasario/vasaros mados tendencijų apžvalgą ir sužinokite, kuo papildyti savo drabužinę.

[2022-ųjų m. pavasario/vasaros mados tendencijos vyrams] pasteliniai atspalviai

Dior / Stephane Cardinale – Corbis via Getty Images

Vienspalviai išblukusios rožinės, pistacijų ar viržių atspalvių drabužiai įnešė gaivaus oro gūsį į 2022-ųjų m. pavasario/vasaros vyriškas kolekcijas. Jie taip pat atskleidė vieną iš vyraujančių mados tendencijų – pastelinių atspalvių drabužius. Mados šou dominavo pasteliniai kostiumai, taip pat deriniai, sudaryti iš vyriškų šortų, palaidinių ar liemenių. Laisvo kirpimo kostiuminės kelnės buvo derinamos su polo marškinėliais ir striukėmis su apykaklėmis. Įkvėpimo vyriškiems pastelinių atspalvių deriniams pasisemti galite iš Etro, Dior ir Fendi prekių ženklų kolekcijų.

[2022-ųjų m. pavasario/vasaros mados tendencijos vyrams] sportinė elegancija

Armani / Victor Virgile via Getty Images

Pasirinkę athleisure stilių, t. y. sportinę eleganciją, jausitės ir stilingai, ir patogiai. Dizaineriai jį labai mėgsta, todėl 2022-ųjų metų kolekcijų pristatymuose buvo gausu athleisure stiliaus derinių vyrams, pavyzdžiui, nepavaldi laikui bomber striukė derinama su klostuotais šortais, laisvos, pižamas primenančios kelnės – su marškinėliais ar marškiniais, o elegantiškos kelnės – su džemperiais ir beisbolo kepuraitėmis. Įdomiausių inspiracijų rasite Armani, Solid ir Deveaux kolekcijose.

[2022-ųjų m. pavasario/vasaros mados tendencijos vyrams] roko žvaigždžių stilius

Sankuanz / Victor Virgile via Getty Images

Prigludę kostiumai, atsegti marškiniai, blizgučiai ir drąsūs spalvų deriniai – visa tai siejasi su šiuolaikišku roko žvaigždžių stiliumi. Vietoj juodos odos ir išblukusių bei suplyšusių džinsų artimiausiu metu verta rinktis būtent tokius drabužius. Retro ir vintažiniai drabužiai taip pat lieka aktualūs, nes muzikantai nesiliauja dėvėti aksomo ir žakardo drabužių. Idėjų, kaip vilkėti šiuolaikiškus drabužius, ieškokite Etro prekių ženklo kolekcijoje.

[2022-ųjų m. pavasario/vasaros mados tendencijos vyrams] liemenės

Dior / Victor Virgile via Getty Images

Vyriškos liemenės karaliauja jau keletą sezonų ir išliks madingos 2022-ųjų metų pavasarį/vasarą. Tačiau šį kartą jos bus dėvimos ant nuogo kūno, o ne ant marškinėlių ar marškinių, pavyzdžiui, kaip buvo galima pamatyti Dior mados šou. Liemenes galima derinti su bet kokiais drabužiais: šortais, kostiuminėmis kelnėmis, džinsais ir sportinėmis kelnėmis. Vienspalvės, kaip Joeone kolekcijoje, ažūrinės arba su raštais, kaip Dior kolekcijoje – pasirinkimas tikrai platus.

Pagrindinės nuotraukos šaltinis: Victor Virgile via Getty Images

Jums patiko straipsnis? Pasidalinkite!
Insta News